Біатлон по-ківерцівськи

14.02.2017

Давно не було такої зими, як цьогоріч. Вона порадувала нас і снігом, і морозом. Тому вирішили сповна використати подаровану нам природою погоду. Три тижні тому уже відбувся лижний пробіг, а тепер вирішили провести змагання з біатлону. Спільними зусиллями сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації з громадською молодіжною організацією “Тивер” цієї неділі організували проведення районних аматорських змагань із зимових видів спорту “Біатлон по-ківерцівськи”.

На міському стадіоні зібралися любителі лижних видів спорту. 73 учасники різного віку змагалися за звання найкращого. Любителі зимових видів спорту були поділені за віковими групами. Серед чоловіків у віці до 18 років перше місце посів Дмитро Охоцький, друге – Едуард Хижун, третє – Максим Дудкевич. У віці від 18 до 35 років перше і третє місця посіли брати Мельничуки – Володимир та Віктор, друге – у Андрія Арендарчука. Серед ветеранів старших 35 років чемпіоном став Олексій Левчик, другим та третім були Микола Окапінський та Ігор Волох.

Достойно змагалися  жінки та дівчата. У віці до 18 років найкращий результат у Ольги Стеценко, за нею Тетяна Комісарук та Вікторія Михальчук. Серед жінок старших 18 років Алла Корнійчук (1 м.), Світлана Личко (2 м.) та Ірина Козачук (3 м.).

Визначено також найстаршого та наймолодшого серед учасників. Серед чоловіків поважного віку сімдесятивосьмирічний Олексій Левчик серед жінок – Галина Боровицька. Наймолодший учасник –  Стас Калугін.

Переможці нагороджені грамотами сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації та громадської організації “Тивер”.

Учасників і організаторів на морозі зігрівав гарячий чай від тиверців.

Забезпечували проведення змагань 18 чоловік суддів та волонтерів.

Сектор у справах молоді та спорту