Автомобіль швидкої допомоги подарували сільській громаді благодійники

08.10.2018

8 жовтня  2018 року  у с.Озеро,  на території дитячого християнського табору “Берізка”, що діє при ВОБФ “Філіппус-Луцьк” відбулося вручення автомобіля швидкої допомоги. Його придбав  швецький меценат Руне Графстром, який і вручив автомобіль спільно із керівниками та представниками благодійної організації “Філіппус”, серед яких Бертіл Сйостром  і Мікаел Йонссон.

Участь у врученні автомобіля взяли голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук, заступник голови Яна Церкевич, головний лікар комунального підприємства “Ківерцівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Олесь Марищук, Тростянецький сільський голова  Олександр Ковальчук та сімейний лікар Тростянецької АЗПСМ  Галина Степанова. Подарована “швидка” забезпечуватиме потреби жителів Тростянецької сільської ради, а в майбутньому – Тростянецької об’єднаної територіальної громади.

В Україні благодійна організація “Філіппус” працює з 1992 року, сьогоднішній візит в Україну 111. Громадам та людям, які опинилися в складних життєвих обставинах за цей час надано дуже багато допомоги. 

Голова районної державної адміністрації  Валерій Ткачук  щиро подякував благодійникам, які не забувають про українську землю та допомагають громаді району.  Висловив впевненість, що автомобіль швидкої допомоги принесе багато користі сільським жителям  та врятує велику кількість людських життів, які потребуватимуть невідкладної допомоги.

 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики