Апаратна нарада у голови райдержадміністрації

11.12.2012

 Під головуванням голови райдержадміністрації Зіновія Колісника за участю голови районної ради Михайла Марчука, заступника голови райдержадміністрації Євгенія Зубенка проведено щомісячну апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, служби, завідувачами секторами районної державної адміністрації та з керівниками організацій, установ, районних служб.

На порядку денному апаратної наради були розглянуті наступні питання: – “Про хід виконання Районної програми розвитку культури, мистецтва і туризму на 2012-2015 роки”. Так, у своєму виступі Галина Слатініна прозвітувала проте, що на 2012 рік планувалося залучити на виконання Програми з районного бюджету – 60000 гривень, з них використано 28000 гривень.

Окрім того, з метою покращення умов навчального процесу учнів та викладачів Олицької ДМШ, проведено ремонт приміщення (20 тис. грн.).

Впродовж 2012 року проводилася робота по виготовленню державних актів на право власності земельними ділянками та свідоцтв на право власності на приміщення районних установ культури (виготовлені: РБК ім. М. П. Ковальова, Цуманської ДМШ), на стадії виготовлення - Ківерцівської дитячої музичної школи, дитячої районної бібліотеки, районного краєзнавчого музею.

За кошти сільських, селищних рад та спонсорів у 2012 році проводилися ремонти приміщень у селах: Берестяне, Карпилівка, Дачне, Суськ, Муравище, Прилуцьке, Тростянець та ін.

Для проведення ремонтів у закладах культури клубного типу залучено всього 195 740 гривень. З них – кошти сільських рад становлять 43000 гривень; кошти, що надійшли від виконання платних послуг – 5400 гривень, значну суму становлять кошти спонсорів – 148000 гривень.

У 2012 році сталою залишилася мережа закладів культури у сільській місцевості.

До кінця року пройшли творчі звіти та обмінні концерти аматорського мистецтва сіл району. 21 жовтня 2012 року у районному будинку культури імені М. П. Ковальова відбувся заключний гала-концерт кращих із кращих.

2012 був щедрим на фестивальні ужинки за жанрами. У січні проведений огляд-конкурс колядницьких груп “З Різдвом Христовим, Україно”, лютий місяць відкрив двері конкурсу виконавців розмовного жанру, присвяченого дням народженням Лесі Українки та Тараса Шевченка. Співучі родини демонстрували своє мистецтво на фестивалі сімейної творчості “Родинний диво грай”.

А 9 грудня фестивальні ужинки завершило добірне перевесло ІІ районного фестивалю театрального мистецтва “Театральна зима Ківерцівщини – 2012“.

Для покращення матеріально-технічної бази в заклади культури клубного типу залучено 87600 гривень. Це 38 комплектів сценічного вбрання на суму 13000 гривент та 11 комплектів озвучувальної апаратури.

Згідно із заходами Програми у 2012 році здійснювалося планомірне поповнення книжкових фондів бібліотек, насамперед українською мовою, для централізованої бібліотечної системи.

Проведені поточні ремонти в книгозбірнях сіл: Берестяне, Бодячів, Дачне, Дерно, Жидичин, Журавичі, Звірів.

Всього залучено на проведення поточних ремонтів у бібліотечні заклади – 38120 гривень. З них: бюджетних – 2000 гривень, сільських рад – 2940 гривень, спонсорських – 33180 гривень.

Встановлено 12 склопакетів, 2 дверей. Всього залучено на проведення поточних ремонтів у бібліотечні заклади – 38200 гривень. З них: бюджетних – 2000 гривень, сільських рад – 2950 гривень, спонсорських – 34000 гривень.

Проведені капітальні ремонти у бібліотеці для дітей селища Цумань, куди залучено понад 150000 гривень спонсорських коштів. Крім того, сучасне, світле і тепле приміщення бібліотеки з трьох кімнат має село Тростянець. З бюджету розвитку сільської ради сюди спрямовано понад 30000 гривень.

На ремонти і матеріально-технічне забезпечення книгозбірень спрямовано майже 600000 гривень.

За програмою фонду культури “Нові імена України” ансамбль дерев’яних духових інструментів став степендіатом конкурсу (кер. В. Мартинюк).

Учні Ківерцівської дитячої музичної школи брали участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на духових інструментах “Полтавська битва” (м. Полтава) та здобули три перемоги. На Всеукраїнському конкурсі “Весняна рапсодія” (м. Київ) дует викладачів музичної школи посів друге місце, а учень Василь Сень – третє.

По другому питанню – “Про вдосконалення соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю у районі” інформувала директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Нікітюк.

Наступне питання яке заслухали було – “Про виконання бюджету району станом на 1 грудня 2012 року”. Інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Леся Керда.

Розглянули також ще два питання: “Про виконання бюджетного призначення по податках і зборах, що контролюються податковою інспекцією району, до Державного та місцевих бюджетів станом на 1 грудня 2012 року”, “Аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості по Державному та місцевому бюджетах станом на 1 грудня 2012 року”.

Крім того, було розглянуто ряд робочих питань – про хід опалювального сезону в районі, про організацію передплати періодичних видань, упорядкування територій місцевих рад тощо.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю