22 травня – шоста річниця трагедії під Волновахою

22.05.2020

22 травня минає шість років  від дня трагедії під Волновахою, в результаті якої загинули 18 військовослужбовців 51-ої бригади.

Серед загиблих, уродженець Ківерцівського району – Володимир Зарадюк із села Кульчин. Представники влади району та Жидичинської об’єднаної територіальної громади поклали квіти до могили Героя та вшанували його пам’ять хвилиною мовчання.

Народився Володимир Зарадюк 14 липня 1991 року в селі Кульчин Ківерцівського району.  Після 9 класу пішов працювати на завод у  Луцьку, паралельно навчався у вечірній школі. Володя Зарадюк був єдиною дитиною у батьків. Відслужив строкову службу, після чого працював на заробітках на будівництві, проживав у Луцьку. З початком російської збройної агресії призваний до Збройних сил за частковою мобілізацією в першій хвилі. Солдат в/ч А2331(м. Володимир-Волинський).

Загинув 22 травня 2014 р. під час збройного нападу на блокпост в районі смт. Благодатне, Волноваський район, Донецька область. Володимира поховали на кладовищі рідного села Кульчин. Удома у загиблого воїна залишились лише батьки, у яких він був єдиним сином. Мати Володі передчасно померла через два роки після смерті сина.

4 червня 2015 року Указом Президента України, за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, Володимир Зарадюк нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни» посмертно.

травня 2014 року під Волновахою загинули волиняни:

- майор Леонід Полінкевич, 1984 р.н., уродженець смт. Колки Маневицького р-ну;

- солдат Володимир Зарадюк, 1991 р.н., уродженець с.Кульчин Ківерцівського району;

- молодший сержант Дмитро Йовзик, 1983 р.н., житель міста Луцьк;

- солдат Віталій Махновець, 1981 р.н., житель міста Луцьк;

-солдат Володимир Прокопчук, 1991 р.н., житель міста Луцьк;

- солдат Микола Бондарук, 1991 р.н., житель с. Заріччя Володимир-Волинського району;

-солдат Віталій Ліщук, 1986 р.н., житель с.Зоря Володимир-Волинського району;

- старший сержант Олександр Артемук, 1977 р.н., житель м. Ковель;

- солдат Михайло Грицюк, 1984 р.н., житель с. Милятин Іваничівського району;

-солдат Павло Попов, 1991р.н., житель м. Нововолинськ.

У цей травневий день вшануймо пам’ять наших земляків та всіх захисників, які ціною свого життя відстоювали незалежність та територіальну цілісність України. Вічна пам’ять захисникам України! Слава героям України!

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації