14 лютого - Міжнародний день дарування книг

14.02.2019

Міжнародний день дарування книг - це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур. Вона спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек.

Мета Міжнародного дня дарування книг - надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що у цей день мають об'єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.

Адже книга – один із найцінніших винаходів людства, вона сіє правду, добро, любов. Вона дасть нам відповіді на всі запитання і гарну пораду.

Ківерцівська районна бібліотека висловлює щиру подяку  всім, хто в різні роки долучався до благородної справи – дарування книг і тим, хто підтримує цю традицію і допомагає бібліотеці збирати духовні скарби.

Звертаємось до ківерчан з проханням , якщо маєте вдома книги, які вже прочитали і не користуєтесь ними – подаруйте їх нашій бібліотеці!

Ми впевнені, якщо цю добру справу зробить кожен, багатшим стане наш бібліотечний фонд, а подаровані книги прочитають інші!

Не залишайтесь байдужими – бібліотеці потрібні нові книги!

Відділ культури, туризму, молоді та спорту