Відповідь на критичний матеріал опублікований на сторінках газети “Відомості” від 6 червня 2013 року “Кладовище у Кульчині межує з людськими городами”.

Відповідно до рішення Жидичинської сільської ради від 24 червня 2009 року № 29/16 дано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1 га для кладовища традиційного поховання в селі Кульчин. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення кладовища традиційного поховання за рахунок земель сільськогосподарського призначення, які надані у власність громадянам: Ґонтар С.Г., Усік О.В., Стаднюку В.Я., Радченко М.П., Ковальчуку П.С., розроблений приватною фірмою “Реформатор” в 2012 році. Відповідно до статті 140 Земельного кодексу України всі вищезгадані громадяни написали заяви до Жидичинської сільської ради про добровільну відмову від права власності на земельні ділянки для суспільних потреб.

Рішенням Жидичинської сільської ради від 3 серпня 2012 року затверджено комунальному підприємству “Господарник-ЖЛК” проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,50 га в постійне користування для розміщення кладовища традиційного поховання в с.Кульчин.

Висновок комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству “Господарник-ЖЛК” для розміщення кладовища традиційного поховання площею 0,5 га за рахунок земель громадян, які надані у власність в селі Кульчин, погоджений всіма членами комісії згідно вимог чинного законодавства, а саме: начальником управління Держкомзему у Ківерцівському районі І.О.Левчиком, начальником відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства В.Р.Шаєвською, в.о.головного санітарного лікаря    А.Й. Пахальчук, начальником Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Волинській області С.О.Дудком, представником управління охорони культурної спадщини і організації туризму В.О.Ворон. Зауваження членів комісії щодо відведення даної земельної ділянки для розміщення кладовища відсутні.

Вівторок, Червень 11, 2013 - 16:45