Відповідь на критичний матеріал опублікований на сторінках інтернет-видання “Під прицілом” від 20 березня 2013 року “Обласні психіатричні лікарні не цікаві спонсорам. І владі теж?”.

За повідомленням головного лікаря обласної психіатричної лікарні № 2 селища Олика В. Лисюк дійсно зовнішній вигляд лікарняного закладу потребує негайного капітального ремонту. На жаль, фінансування недостатнє для проведення вищевказаних робіт.

Однак, якщо проаналізувати протягом останніх п’яти років підрядними організаціями за кошти із державного бюджету та силами штатних працівників виконано ряд робіт, зокрема:

у 2008 році проведено реконструкцію котельні № 1 з заміною котлів та проведено капітальний ремонт котельні № 2 з заміною котлів – 1млн. 200 тисяч гривень;

у 2009 році завершено капітальний ремонт на реконструкцію південно-західної частини головного лікувального корпусу – 675 тисяч гривень;

у 2010 році проведено реконструкцію приміщень відділення № 2 з посиленим наглядом – 186 тисяч гривень;

проведено реконструкцію освітлення і електрообладнання – 74 тисячі гривень;

проведення реконструкції харчоблоку – 150 тисяч гривень;

проведення реконструкції артсвердловини (головний корпус)  - 158 тисяч гривень;

у 2011 році проведено капітальний ремонт покрівлі відділення № 2 з посиленим наглядом – 299 тисяч гривень;

у 2012 році проведено ремонт покрівлі у туберкульозному відділенні № 1  - 10 тисяч гривень;

проведено ремонт приміщень лабораторії, поліклінічного відділення, пральні – 35 тисяч гривень;

придбано обладнання для пральні – 102 тисячі гривень;

проведено реконструкцію водопроводу у лікувальному корпусі – 20 тисяч гривень;

проведено заміну дерев’яних вікон на енергозберігаючі – 254 тисячі гривень;

проведено ремонт стін вестибюлів – 15 тисяч гривень.

Оскільки відповідно до рішення обласної ради від 4 листопад 2011 року № 7/38 Волинська обласна психіатрична лікарня № 2 селища Олика є об’єктом комунальної власності обласної ради та відноситься до бюджетних установ, які підпорядковані головним управлінням, управлінням облдержадміністрації на праві оперативного управління, майно яких є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області, а саме управлінню охорони здоров’я обласної державної адміністрації, Ківерцівська районна державна адміністрації вирішити питання по суті не може, так як виділення коштів із районного бюджету на проведення капітального ремонту вищевказаного закладу буде порушенням Бюджетного кодексу України.

Понеділок, Березень 25, 2013 - 15:45