Відповідь на критичний матеріал опублікований на сторінках газети “Віче” від 3 січня 2013 року “Державна інспекція кришує приватизацію сільської дороги?”

Для того, щоб врегулювати мирним шляхом питання щодо повернення у користування жителям села Дерно сільської дороги, що була самовільно захоплена громадянином Дмитром Батурою, 18 січня 2013 року комісія, у складі заступника голови районної державної адміністрації Євгенія Зубенка, начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Анатолія Демчука, головного спеціаліста сектору землеустрою та ринку земель управління Держкомзему у Ківерцівському районі Володимира Полячука, сільського голови Олексія Лисюка, землевпорядника Дернівської сільської ради, жителів сільської громади та самого Дмитра Батури виїхала на місце події.

Було детально обговорено конфліктну ситуацію, що склалася. Сторони домовилися про те, що громадянин Дмитро Батура добровільно демонтує огорожу,  яку він встановив на дорозі та дасть можливість сільським жителям вільно користуватися сільською дорогою. Також вищезгадана дорога буде розширена за рахунок прочищення меліоративного каналу, що проходить неподалік та висипана піском і щебенем.

Однак, на наступний день Дмитро Батура відмовився від попередніх домовленостей. Тому, з метою вирішення конфліктного питання  Дернівський сільський голова Олексій Лисюк передав матеріали справи у прокуратуру Ківерцівського району. 

Понеділок, Січень 7, 2013 - 14:45