Інвестаційна діяльність

Інвестиційна політика

В 2019 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку продовжується реалізація інвестиційних проектів «Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Башлики, Ківерцівського району Волинської області», будівництво якої планується завершити в 2020 році та «Будівництво ДНЗ на вул. Молодіжній в с.Дачне Ківерцівського району Волинської області», будівництво якого заплановано реалізувати в 2019 році.

Dokladnishe

Залучення бюджетних коштів в соціально-економічний розвиток району

В 2018 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку розпочато реалізацію інвестиційних проектів «Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Башлики, Ківерцівського району Волинської області», будівництво якої планується завершити в 2020 році та «Будівництво ДНЗ на вул. Молодіжній в с.Дачне Ківерцівського району Волинської області», будівництво якого заплановано реалізувати в 2019 році.

За рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, було здійснено:

Dokladnishe

Впровадження інвестиційних проектів з метою підвищення якості життя та добробуту громадян

У сучасних умовах інвестиції виступають найважливішим засобом забезпечення умов виходу з економічної кризи, структурних зрушень у промисловості та в сільському господарстві.

В рамках програми співфінансування з місцевого бюджету та державного фонду регіонального розвитку в 2018 році розпочнеться реалізація інвестиційного проекту «Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.              с. Башлики», будівництво якої планується завершити в 2020 році. З місцевого бюджету на впровадження даного проекту виділено 1000,0 тис.грн., а з державного бюджету 7200,0 тис. грн.

Dokladnishe

Залучення інвестицій у соціально-економічний розвиток Ківерцівського району в 2017 році

Для реалізації державної політики, спрямованої на підвищення якості життя та добробуту громадян у районі діє «Стратегія розвитку Ківерцівського району на 2009-2020 роки».

Дана стратегія визначає основні цілі та пріоритети соціально-економічного розвитку Ківерцівщини та заходи щодо реалізації державної політики, спрямованої на підвищення інвестиційної діяльності на території району.

Написання та впровадження інвестиційних проектів відіграє важливу роль у підвищенні соціально-економічного розвитку району.

Dokladnishe

Стан реалізації інвестиційних проектів за підсумками 9 місяців 2017 року

Прямі іноземні інвестиції у Ківерцівському районі станом на 01 липня 2017 року склали 10,8 млн. дол. США, що становить 4,5 відсотка від загального показника по області.

Ківерцівським районом за січень-червень 2017 року освоєно 135,1 млн.грн. капітальних інвестицій, що становить 4,9% до загального обсягу по області.

Dokladnishe

Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій по Ківерцівському районі у 2017 році

Інформуємо про те, що кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій по  Ківерцівському районі відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 травня 2017 р. № 310-р,передбачені на 7 об’єктів:

-  придбання та встановлення енергозберігаючих  твердопаливних котлів у АЗПСМ   сіл Дерно, Жидичин, Тростянець, Липне, смт.Олика;

-   придбання комп’ютерної техніки для загальноосвітніх навчальних закладів Ківерцівського району;  

Dokladnishe

«Всесвітній форум з розвитку експорту 2017»

Інформуємо, що 24 – 26 жовтня 2017 року під егідою Уряду Угорщини відбудеться «Всесвітній форум з розвитку  експорту 2017» (м. Будапешт, Угорщина).

Організатор програми – Центр Міжнародної торгівлі (ІТС, www.intracen.org) при Організації Об’єднаних Націй. 

У рамках Форуму передбачена великомасштабна конференція та індивідуальні зустрічі у форматі «В2В» із залученням компаній агропромислового комплексу, які представлятимуть наступні напрямки: рослинництво, виробничі та переробні технології, зернові культури, олійні культури.

Dokladnishe

«Про впровадження інвестиційних проектів в Ківерцівському районі»

Для забезпечення виконання комплексу заходів системних економічних реформ, спрямованих на утримання позитивної динаміки економічного розвитку, формування заможного суспільства, конкурентоспроможної економіки, здійснення ефективного державного управління для створення фундаменту стійкого розвитку району, розв’язання соціальних завдань та підвищення добробуту населення у районі діє «Стратегія розвитку Ківерцівського району на 2009-2020 роки».

Dokladnishe

Сторінки