Міжнародне співробітництво

До відома суб’єктів підприємницької діяльності, установ, організацій району

З метою розвитку та започаткування туристичних зв’язків між представниками Волинської області та Узбекистану повідомляємо, що з 13 по 14 квітня 2017 року у місті Ташкент (Узбекистан) за підтримки Всесвітньої Туристичної Організації (UNWTO) відбудеться V Міжнародна узбекистанська туристична виставка «Світ відпочинку - 2017».

У ході виставки заплановані презентації іноземних компаній, міжнародні конференції, семінари, виставки ремісників, східний базар, фестиваль національних страв, а також, круглі столи та брифінги за участь міжнародних експертів і представників UNWTO.

Dokladnishe

До відома суб’єктів підприємницької діяльності району

Згідно інформації Посольства України в Республіці Таджикистан та Ісламській Республіці Афганістан, у держбюджеті Таджикистану на 2017 рік передбачено надання податкових пільг для окремих таджицьких підприємств.

Dokladnishe

До відома суб’єктів підприємницької діяльності, установ та організацій району

З метою започаткування та налагодження нового співробітництва між представниками бізнесових кіл Волинської області та Республіки Індія компанія «Oil and Natural Gas Corporation Limited» (ONGC) оголосила наступні міжнародні тендери:

1) щодо оренди складеного транспортного судна. Граничний термін подання тендерних пропозицій – 21.03.2017р.;

2) щодо послуг з розробки бурових розчинів для використання у трьох свердловинах на період двох років. Граничний термін подання тендерних пропозицій – 17.03.2017р.

Dokladnishe

До відома потенційних замовників партнерів, товарів, послуг!

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою, яка є представником Департаменту Торгівлі США при Посольстві Сполучених Штатів Америки в Україні, інформує про можливість для українських компаній-імпортерів отримати допомогу у пошуках партнерів із США.

Місія Американської Комерційної Служби (АКС): допомогти українським компаніям імпортерам виявити ділові можливості у США, знайти найкращих постачальників у США, та сприяти імпорту американських товарів і послуг до України.

Послуги АКС:

1.Фахові консультації експертів ринку;

Dokladnishe

Пропозиція співпраці від Іспано-Української Торгової Палати до відома суб’єктів господарювання району

Інформуємо, що 15-16 жовтня 2015 року в місті Валенсія, Іспанія, відбудеться «Іспано-Український бізнес-форум 2015», в якому візьмуть участь потужні іспанські бізнесмени та інвестори, виробники та торгові фірми із різних галузей та представники банківського бізнесу, де буде зручна нагода знайти бізнес-партнерів в Європі та вигідно продати/купити свій продукт/послуги, а також придбати нерухомість, відкрити свій бізнес, отримати інформацію про навчання свої дітей, а також інформацію щодо отримання всіх юридичних дозволів на проживання та ведення бізнесу в цій чудовій країні.

Dokladnishe

Оголошення!

Міністерство інфраструктури та розвитку Польщі, що виступає Органом управління Програми, та Спільний технічний секретаріат Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства та Партнерства Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 повідомляє про початок громадських слухань проекту Спільної операційної програми для Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, які триватимуть до 10червня 2015 року.

Dokladnishe

До уваги фахівців, які працюють у сфері бізнесу

У рамках двостороннього співробітництва між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та німецьке Товариство з міжнародного співробітництва GIZ GmbH, за дорученням Федерального міністерства економіки і енергетики, реалізують Програму з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина – Україна Fit for partnership with Germany (далі – Програма).
Дана Програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань у Німеччині сприяє :
- виходу українських підприємств на міжнародні ринки;

Dokladnishe

Конкурс проектних заявок у рамках розширеної Програми стандартних грантів "Вишеградська четвірка - східне партнерство"

До уваги органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання району

Інформуємо, що Міжнародний Вишеградський фонд оголошує конкурс проектів у рамках Розширеної програми стандартних грантів "Вишеградська четвірка – Східне партнерство". Гранти за даним конкурсом будуть присуджуватися за фінансової підтримки уряду Нідерландів, Агентства з розвитку міжнародного співробітництва Швеції та Міжнародного Вишеградського фонду.

Dokladnishe

Запровадження проектів міжрегіональної співпраці та соціального партнерства

До уваги органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання району

Відповідно до Конституції України, Цивільного кодексу України. Господарського кодексу України, Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про державно-приватне партнерство», Закону України «Про державну службу», Закону України «Про споживчу кооперацію», Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року, Рада голів державних адміністрацій підтримала створеній проекту міжрегіонального співробітництва, соціального партнерства та розвитку міжвиробничої кооперації між господарюючими суб'єктами (підприємцями, підприємствами, органами влади, установами, організаціями тощо) на офіційному веб-сайті РГДА.

Dokladnishe

Українсько-туркменський бізнес-форум

до уваги суб’єктів господарювання району

4 листопада 2013 року о 10.00 год. в ТПП України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, 4-й поверх, конференц-зал) відбудеться українсько-туркменський бізнес-форум.

Програмою форуму передбачено проведення індивідуальних ділових переговорів з представниками туркменської делегації, до складу якої входять керівники державних структур Туркменістану.

Dokladnishe

Сторінки