Міжнародне співробітництво

Транскордонне міжнародне співробітництво

Серед регіонів-партнерів Ківерцівського району, враховуючи близькість району до кордонів, особливе місце посідають регіони Республіки Польщі та Республіки Білорусь.

У листопаді 2016 року підписано Угоду між Ківерцівським районом Волинської області та Грубешівським повітом Люблінського воєводства Республіки Польща про економічне, торгівельне, науково-технічне та культурне співробітництво.

В грудні 2016 року Ківерцівський район та Грубешівський повіт Республіки Польща підписали два проекти за пріоритетними напрямками:

Dokladnishe

Транскордонне міжнародне співробітництво

Зовнішньоторговельний оборот товарами за січень - серпень 2017 року по району склав 17,8 млн.дол. США:

- експортовано товарів на суму  13,7 млн.дол.США;

- імпортовано товарів на суму 4,1 млн.дол.США.

В рамках Програми Транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2016 -2020 пройшли перший етап конкурсного відбору такі проекти:

Dokladnishe

До відома суб’єктів підприємницької діяльності Ківерцівського району

За інформацією Посольства України в Турецькій Республіці, 18-22 серпня 2017 року відбудеться 86-й Міжнародний Ізмірський ярмарок у м.Ізмір (Туреччина).

На ярмарку презентуватиметься широкий ряд продуктів і послуг. Головною темою в цьому році визначений енергетичний сектор. Подія дає унікальні можливості створити синергетичну основу для представлення галузі енергетики з усього світу. Крім того, планується проведення зустрічей науковців, представників державної влади та приватного сектору.

Dokladnishe

До відома суб’єктів господарювання Ківерцівського району

За інформацією Торгово-промислової палати України у період з 27 по 30 квітня 2017 року заплановано проведення бізнес-місії українських підприємств до Республіки Албанія. В рамках проведення зазначеної місії 28 квітня 2017 року відбудеться Українсько-Албанський економічний форум, в якому візьмуть участь Міністр економіки, Міністр сільського господарства та інші представники уряду Албанії. Уряд Албанії затвердив зазначені дні як Дні України в Албанії.

Dokladnishe

До відома суб’єктів підприємницької діяльності, установ, організацій району

З метою розвитку та започаткування туристичних зв’язків між представниками Волинської області та Узбекистану повідомляємо, що з 13 по 14 квітня 2017 року у місті Ташкент (Узбекистан) за підтримки Всесвітньої Туристичної Організації (UNWTO) відбудеться V Міжнародна узбекистанська туристична виставка «Світ відпочинку - 2017».

У ході виставки заплановані презентації іноземних компаній, міжнародні конференції, семінари, виставки ремісників, східний базар, фестиваль національних страв, а також, круглі столи та брифінги за участь міжнародних експертів і представників UNWTO.

Dokladnishe

До відома суб’єктів підприємницької діяльності району

Згідно інформації Посольства України в Республіці Таджикистан та Ісламській Республіці Афганістан, у держбюджеті Таджикистану на 2017 рік передбачено надання податкових пільг для окремих таджицьких підприємств.

Dokladnishe

До відома суб’єктів підприємницької діяльності, установ та організацій району

З метою започаткування та налагодження нового співробітництва між представниками бізнесових кіл Волинської області та Республіки Індія компанія «Oil and Natural Gas Corporation Limited» (ONGC) оголосила наступні міжнародні тендери:

1) щодо оренди складеного транспортного судна. Граничний термін подання тендерних пропозицій – 21.03.2017р.;

2) щодо послуг з розробки бурових розчинів для використання у трьох свердловинах на період двох років. Граничний термін подання тендерних пропозицій – 17.03.2017р.

Dokladnishe

До відома потенційних замовників партнерів, товарів, послуг!

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою, яка є представником Департаменту Торгівлі США при Посольстві Сполучених Штатів Америки в Україні, інформує про можливість для українських компаній-імпортерів отримати допомогу у пошуках партнерів із США.

Місія Американської Комерційної Служби (АКС): допомогти українським компаніям імпортерам виявити ділові можливості у США, знайти найкращих постачальників у США, та сприяти імпорту американських товарів і послуг до України.

Послуги АКС:

1.Фахові консультації експертів ринку;

Dokladnishe

Пропозиція співпраці від Іспано-Української Торгової Палати до відома суб’єктів господарювання району

Інформуємо, що 15-16 жовтня 2015 року в місті Валенсія, Іспанія, відбудеться «Іспано-Український бізнес-форум 2015», в якому візьмуть участь потужні іспанські бізнесмени та інвестори, виробники та торгові фірми із різних галузей та представники банківського бізнесу, де буде зручна нагода знайти бізнес-партнерів в Європі та вигідно продати/купити свій продукт/послуги, а також придбати нерухомість, відкрити свій бізнес, отримати інформацію про навчання свої дітей, а також інформацію щодо отримання всіх юридичних дозволів на проживання та ведення бізнесу в цій чудовій країні.

Dokladnishe

Оголошення!

Міністерство інфраструктури та розвитку Польщі, що виступає Органом управління Програми, та Спільний технічний секретаріат Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства та Партнерства Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 повідомляє про початок громадських слухань проекту Спільної операційної програми для Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, які триватимуть до 10червня 2015 року.

Dokladnishe

Сторінки