Інфраструктура та будівництво

Розвиток інфраструктури району

З метою розвитку та вдосконалення дорожньо-транспортної мережі району, поліпшення транспортно-експлуатаційного стану комунальних доріг і дорожньої інфраструктури, підвищення безпеки руху, економічності та комфортності перевезень пасажирів в районі здійснюється  реалізація Програми розвитку інфраструктури Волинської області на 2016-2020 роки, по Ківерцівському району на умовах співфінансування органів місцевого самоврядування та обласного бюджету, яка дасть можливість раціонально спланувати черговість будівництва, реконструкції та ремонту доріг.

Dokladnishe

Розвиток інфраструктури району

Департаментом інфраструктури та туризму обласної державної адміністрації розроблено проект Програми розвитку інфраструктури у Волинській області на 2018-2022 роки та запропоновано Переліки черговості проведення ремонтних робіт обласних та районних автомобільних доріг загального користування місцевого значення на ці роки по Ківерцівському району.

Dokladnishe

Інформація про стан будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання доріг комунальної власності та місцевого значення в районі

Управління дорогами загального користування, які проходять через територію району, здійснює Департамент інфраструктури та туризму обласної державної адмінстрації, на балансі якої, перебувають державні дороги.

Dokladnishe

База даних щодо доступності об'єктів житлового та громадського призначення для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення для отримання послуг по Ківерцівського району

Забезпечення вільного доступу і можливості переміщення в різних об'єктах громадського користування є важливим фактором подолання безпорадності й ізольованості людей з інвалідністю. Архітектурна доступність, як і доступність в інших сферах, підвищує шанси цих людей знайти роботу, здобути освіту, користуватися громадськими послугами, приймати участь в різних соціальних, культурних, оздоровчих заходах і, таким чином, бути активними членами суспільства, як з соціальної, так і з економічної позиції.

Dokladnishe

«До відома всіх перевізників!»

Ківерцівська районна державна адміністрація оголошує конкурси груп оборотних рейсів на наступних приміських автобусних маршрутах загального користування:

1. «№ 501 Ківерці (залізничний вокзал) – Острів»;

2. «№ 505 Ківерці (залізничний вокзал) – Кульчин»;

3. «№ 506 Ківерці (залізничний вокзал) – Сапогове»;

4. «№ 507 Личани – Ківерці (залізничний вокзал) (із заїздом в с. Котів)»;

5. «№ 512 Ківерці (залізничний вокзал) – Діброва».

Dokladnishe

Про виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування, як державного так і місцевого значення та будівельних робіт в районі, станом на 01 жовтня 2017 року.

В умовах обмеженого фінансування дорожнього господарства за рахунок коштів державного бюджету, в 2017 році ремонти доріг місцевого значення здійснюються при співфінансуванні з місцевого та обласного бюджетів.

Dokladnishe

Інформація про об’єкти будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг місцевого значення і комунальної власності, виконання яких здійснюватиметься у 2017 році.

В умовах обмеженого фінансування дорожнього господарства за рахунок коштів державного бюджету, в 2017 році ремонти доріг місцевого значення здійснюватимуться при співфінансуванні з місцевого та обласного бюджетів.

Dokladnishe

Розвиток та вдосконалення дорожньо-транспортної мережі району в 2017 році

З метою поліпшення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг усіх форм власності в районі реалізується Програма розвитку інфраструктури Волинської області на 2016-2020 роки по Ківерцівському району (далі – Програма) на умовах співфінансування органів місцевого самоврядування та обласного бюджету, яка надає можливість раціонально спланувати черговість виконання ремонту і реконструкції доріг та фінансування до них.

Dokladnishe

Інформація про об’єкти будівництва, реконструкції, ремонту автомобільних доріг усіх форм власності району.

З метою розвитку та вдосконалення дорожньо-транспортної мережі району, поліпшення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг усіх форм власності, підвищення безпеки руху, економічності та комфортності перевезень пасажирів в районі реалізується Програма розвитку інфраструктури Волинської області на 2016-2020 роки по Ківерцівському району на умовах співфінансування органів місцевого самоврядування та обласного бюджету, яка надає можливість раціонально спланувати черговість виконання ремонту і реконструкції доріг та фінансування до них.

Dokladnishe

Сторінки