Відділ Держгеокадастру у Ківерцівському районі

Держгеокадастр запустив онлайн-послугу замовлення витягу про земельну ділянку (Відеоінструкція)

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру та Державне агентство з питань електронного урядування України запустили електронну послугу «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру». Завдяки запровадженому принципу екстериторіальності громадяни отримають принципово новий рівень сервісу.

Dokladnishe

Держгеокадастр запустив онлайн-послугу замовлення витягу про земельну ділянку

30 червня Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру та Державне агентство з питань електронного урядування України запустили електронну послугу «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру». Завдяки запровадженому принципу екстериторіальності громадяни отримають принципово новий рівень сервісу.

Dokladnishe

Упродовж березня на Волині учасники АТО отримали у власність 107 земельних ділянок

Волиняни-учасники АТО та родини загиблих на Сході краян отримали у власність упродовж березня 107 земельних ділянок. Про це повідомив начальник Головного управління Держземагентства в області Василь Василенко під час наради з представниками проектних організацій краю, які виготовляють необхідну для отримання наділів документацію.

Dokladnishe

Волинь: Орендарі земельних паїв вже виплатили майже 119 млн грн орендної плати за користування наділами у 2014 році

Головне управління Держземагентства у Волинській області інформує, що у 2014 року в регіоні на умовах оренди  сільськогосподарськими підприємствами, фермерськими господарствами та іншими орендарями використовувалось 192,4 тис. га земельних часток (паїв),  за  91389 договорами оренди землі, що на 11318 договорів більше ніж у 2013 році.

Орендна плата в грошовому еквіваленті становить 120,4 млн грн, що на 19,78 млн грн більше ніж у 2013 році.

Dokladnishe

Волинь: 2015 рік розпочали із успішного земельного аукціону

2015 рік розпочався на Волині із успішного земельного аукціону. Зокрема, у  січні із земель комунальної власності у м.Нововолинськ було продано 1 земельну ділянок несільськогосподарського призначення загальною площею 0,37 га, вартістю 277 тис. грн. Стартова ціна становила 263, 9 тис. грн. Відтак, в ході конкурентних торгів ціна наділу зросла на понад 13 тис. грн.

Dokladnishe

Держземагентство оновило дані Довідника показників нормативної грошової оцінки земель населених пунктів

Держземагентство України оновило дані Довідника показників нормативної грошової оцінки земель населених пунктів України та графічну частину довідника. Показники зафіксовано станом на 1 січня 2015 року за підсумками систематизації та упорядкування даних 2014 року щодо повторної грошової оцінки земель в населених пунктах України.

Електронна версія довідника розміщується на офіційному веб-сайті Держземагентства України (http://land.gov.ua) в розділі “Грошова оцінка земель” – “Оцінка земель населених пунктів”.

Dokladnishe

Держземагентство винесло на громадське обговорення проект змін до Типового договору оренди землі

Державне агентство земельних ресурсів України винесло на громадське обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Типового договору оренди землі”.

Запропоновані зміни спрямовані на приведення типової форми договору оренди землі у відповідність до положень законів України “Про Державний земельний кадастр”, “Про оренду землі”, “Про оцінку земель” та “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

Dokladnishe

Держземагентство надало роз’яснення нормативно-правових актів у сфері земельних відносин, що набули чинності упродовж 2014 року

З метою сприяння громадянам у реалізації їх прав та підвищення правової обізнаності населення у сфері земельних відносин Держземагентство надало роз’яснення щодо нормативно-правових актів з питань земельного законодавства, що були ухвалені та набули чинності протягом 2014 року.

З роз’ясненнями та переліком нормативно-правових актів, прийнятих у 2014 році і спрямованих на вдосконалення регулювання земельних відносин, можна ознайомитися на офіційному сайті Держземагентства України у розділі “Реформування земельних відносин”.

Dokladnishe

На Волині для потенційних інвесторів визначено майже сотню привабливих для ведення бізнесу земельних наділів

На Волині для потенційних інвесторів визначено майже сотню привабливих для ведення бізнесу земельних наділів. Про це повідомляє Головне управління Держземагентства в області.

Відтак, завдяки проведеній волинськими спеціалістами  роботі, із земель державної та комунальної власності визначено 99 вільних інвестиційно-привабливих земельних ділянок загальною площею 506 га, які, або право оренди яких можуть бути запропоновані для продажу на земельних торгах для реалізації інвестиційних проектів.

Dokladnishe

Українські фахівці вивчають досвід Нідерландів щодо розвитку кадастру та ринку земель

Делегація Державного агентства земельних ресурсів України здійснила першу навчальну поїздку до Королівства Нідерландів у рамках проекту Твіннінг «Сприяння розвитку відкритого і прозорого ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні». Українським фахівцям є цікавим досвід Нідерландів, оскільки ця держава, не зважаючи на невелику територію, що становить 42,5 тис. кв. км, є одним з основних експортерів продукції агропромислового комплексу в Європі.

Dokladnishe

Сторінки