Районний центр зайнятості

Легальна зайнятість – гарантія соціальної захищеності

Сьогодні фахівці Ківерцівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості провели інформаційний семінар для безробітних громадян та роботодавців на тему: «Легальна зайнятість – гарантія соціальної захищеності» за участю представників фінансово-економічного відділу Рожищенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Якубець Світлани та Управління Держпраці у Волинській області Марії Мосур.

Dokladnishe

Відеорезюме – чудовий спосіб презентувати себе!

Любомир Жуковський звернувся до Ківерцівської районної філії ВОЦЗ у липні 2018 року. За освітою хлопець юрист, але було бажання працювати і за іншим фахом. На останньому місці роботи займав посаду електромонтажник силових мереж та електроустаткування. Робота подобалася, тим паче, що Любомир зарекомендував себе старанним спеціалістом, який був готовий навчатися та здобувати нові навики. Тож і особистому консультанту він запропонував підшуковувати роботу за освітою та паралельно  за такою професією.

Dokladnishe

Ярмарок вакансій

На замовлення ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» міні-ярмарок вакансій проведено у Ківерцівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості. Менеджер відділу персоналу ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» Тарас Васів  ознайомив пошукачів робот з актуальними вакансіями , специфікою роботи,  розміром  заробітної плати, графіком  робочого дня, соціальними  гарантіями  при працевлаштуванні, умовами  проживання.

Проведено співбесіду з учасниками заходу та надано професійні відповіді на запитання, які цікавили присутніх.

Dokladnishe

Вакансія

Волинський обласний центр зайнятості шукає працівника на заміщення тимчасово вакантної посади начальника відділу взаємодії з роботодавцями Ківерцівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості на період відсутності основного працівника.

Вимоги до кандидата: повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр, спеціаліст (галузь знань: управління та адміністрування). Стаж роботи на керівних посадах не менш як 3 роки.

Dokladnishe

Змінювати професію ніколи не пізно!

«Обліковець» - у перекладі з німецької означає «книговод», тому що надходження і витрати товарно-матеріальних цінностей і коштів колись занотовувались у спеціальну книгу.

Професія бухгалтера досить давня. Вже в рукописах давньої Індії фігурує назва «бухгалтер сільськогосподарського виробництва». Без обліку у теперішній час був би хаос. І керівнику на виробництві було б  дуже складно визначити перспективи росту свого підприємства.

Dokladnishe

Співпрацюємо з громадськими організаціями

        В  Ківерцівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості  за участю ВОГМО «Волинський Інститут Підтримки  та розвитку  Громадських Ініаціатив» проведено   низку тренінгів  на  актуальні сьогодні  теми: «Жінка і праця. Секрети поєднання сім’ї та роботи» та  «Мистецтво адаптації на новому робочому місці».

     Тренер пані Інна Кравчук обговорила з присутніми жінками  особливості зайнятості жінок у сучасних умовах, проблеми працевлаштування із якими часто зустрічаються жінки,мотивацію до роботи у жінок , де і як шукати роботу, щоб уникнути безробіття.

Dokladnishe

Організація курсів цільового призначення

Фахівцями Ківерцівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості проведено  робочу зустріч з представником СФГ //Золота Нива// Жабською Тетяною Федорівною.

Dokladnishe

Співпраця з Цуманською ВК №84

Цими днями директор Ківерцівського районного центру зайнятості-голова комісії з припинення юридичної особи Микола Музичук разом з провідним фахівцем  відділу взаємодії з роботодавцями Марковським Богданом  та провідним фахівцем з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Любов’ю Мартинюк провели зустріч з керівництвом  Цуманської ВК №84. Під час зустрічі вивчено ряд проблемних питань, вирішення яких можливе за сприяння центру зайнятості.

Dokladnishe

КІВЕРЦІВСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ВОЛИНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Якщо ви шукаєте роботу, ми допоможемо її знайти.

ТЕРМІНОВО ЗАПРОШУЮТЬ НА РОБОТУ:

ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А0959  (Повітряні Сили Збройних Сил України, дислокація м.Луцьк)

  • військовослужбовці рядового та сержантського складу(за контрактом)

ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНЯ С.ПРИЛУЦЬКЕ  потрібні:

  • кухар (0,5 мінімальної заробітної плати, неповний робочий день)

ЦУМАНСЬКА ВК-84 потрібні:

Dokladnishe

УВАГА! ВАКАНСІЯ!

Волинський обласний центр зайнятості шукає працівника на заміщення вакантної посади провідного фахівця з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Ківерцівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості.
Вимоги до кандидата: повна вища освіта. Стаж роботи не менш як один рік.
Досконале володіння державною мовою, основами діловодства, навичками роботи на персональному комп’ютерні та використання програмних засобів - Microsoft Office 2003-2013 (MS Word, MS Excel, MS Power Point), Mozilla Thunderbird, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Outlook Express.

Dokladnishe

Сторінки