ЗУСТРІЧ З РОБОТОДАВЦЕМ

Фермерське господарство "Золота Нива" – основне ринкоутворююче підприємство у Ківерцівському районі. Сільгосппродукцію, яку вирощує і переробляє дане підприємство на замовлення торгових марок "NESTLE", "Торчин продукт" та інших.

 

Господарство постійно розширює площі посіву моркви, столового буряка, зернових. Весь час запроваджує нові технології  по переробці вирощеної своєї сільськогосподарської продукції.

 

Тільки в 2017 році господарство запровадило нові технології переробки капусти і цибулі. В перспективі – посіви та переробка соняшника.

 

15 січня 2018 року директор Ківерцівського РЦЗ Микола Музичук та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Михайло Марчук зустрілися з генеральним директором господарства Анатолієм Соколом. Під час зустрічі було обговорено питання працезакріплення працівників, яких підготовлено на базі Рівненського ЦПТО за сприяння Ківерцівського районного центру зайнятості. На данний час спеціалісти успішно працюють на підприємстві.

 

Обговорено подальшу співпрацю Ківерцівського РЦЗ з господарством.Керівнику підприємства надано обґрунтовану консультацію з послуг які надає служба зайнятості роботодавцям.

 

 

М. Марчук, начальник відділу

взаємодії з роботодавцями

Ківерцівського РЦЗ