Змінювати професію ніколи не пізно!

«Обліковець» - у перекладі з німецької означає «книговод», тому що надходження і витрати товарно-матеріальних цінностей і коштів колись занотовувались у спеціальну книгу.

Професія бухгалтера досить давня. Вже в рукописах давньої Індії фігурує назва «бухгалтер сільськогосподарського виробництва». Без обліку у теперішній час був би хаос. І керівнику на виробництві було б  дуже складно визначити перспективи росту свого підприємства.

Для людини цієї професії важливими є такі риси, як принциповість, працелюбність, точність сприйняття інформації, розвинуте абстрактне і логічне мислення, добра оперативна пам’ять - все це притаманне Корсаковій Іванні.

Свого часу  Іванна закінчила Східноєвропейський Національний університет  за спеціальністю «Історія».  Працювала вчителем загальноосвітнього навчального закладу.  У зв’язку із сімейними обставинами  змушена була розрахуватись із займаної посади. Звернулася у  Ківерцівську районну філію Волинського обласного центру зайнятості  у пошуках роботи.   Іванна не втратила надії та оптимізму, сподіваючись на зміни у своїй нелегкій трудовій діяльності

 Вона стала брати  активну участь у семінарах, тренінгах, приходила на  зустрічі із цікавими людьми. Отримавши нову і цікаву для себе інформацію, безробітна виявила бажання попрацювати на тимчасових роботах    у підприємця Яблонської, де проявила себе як порядна, розумна, компетентна у галуз обліку.

Варто врахувати, що Корсакова Іванна впевнена у собі людина, цілеспрямована, має творчий підхід, з економічною доцільністю вирішує фінансові проблеми. Саме такі риси характеру доповнюють її діловий портрет обліковця та імпонують високим вимогам сучасного керівника.

Завдяки цьому знайшла себе у новій якості і має роботу до душі.

 

 

Провідний фахівець з питань зайнятості   О.Борисова