«Всесвітній форум з розвитку експорту 2017»

Інформуємо, що 24 – 26 жовтня 2017 року під егідою Уряду Угорщини відбудеться «Всесвітній форум з розвитку  експорту 2017» (м. Будапешт, Угорщина).

Організатор програми – Центр Міжнародної торгівлі (ІТС, www.intracen.org) при Організації Об’єднаних Націй. 

У рамках Форуму передбачена великомасштабна конференція та індивідуальні зустрічі у форматі «В2В» із залученням компаній агропромислового комплексу, які представлятимуть наступні напрямки: рослинництво, виробничі та переробні технології, зернові культури, олійні культури.

 Метою проведення ділових зустрічей є об’єднання зацікавлених осіб у сфері продажу та/або закупівлі сільськогосподарської продукції, учасників зовнішньоторговельної діяльності, оптової та роздрібної торгівлі, інвесторів, а також трейдерів з усього світу.

Учасникам заходу будуть створені сприятливі умови для проведення перемовин з угорськими та міжнародними компаніями для можливого обговорення питань конкретного ділового співробітництва.

У разі прийняття рішення про участь, заздалегідь надсилати заповнений Реєстраційний лист (Додаток 1), який також розміщений на домашній сторінці заходу: http://www.intracen.org/WEDF-2017-Business-to-Business-meetings-24-and-25-October-2017.

За більш детальною інформацією щодо участі у Форумі звертатися у Відділ з питань економіки Посольства Угорщини в Україні: 01901, м. Київ, вул. Рейтарська, 33; тел.: +38-044/230-80-01, факс.:  +38-044/238-64-97, e-mail: mission.kev@mfa.gov.hu.

Інформація про Форум доступна також на англомовній версії сайту ІТС: http://www.intracen.org/itс/events/world-export-development-forum.      

Просимо поширити зазначену інформацію серед профільних вітчизняних підприємств області.

 

Додаток 1: реєстраційний лист в ел.вигляді.

Додаток 2: примітки до реєстраційного листа в ел.вигляді.