Волинь: 2015 рік розпочали із успішного земельного аукціону

2015 рік розпочався на Волині із успішного земельного аукціону. Зокрема, у  січні із земель комунальної власності у м.Нововолинськ було продано 1 земельну ділянок несільськогосподарського призначення загальною площею 0,37 га, вартістю 277 тис. грн. Стартова ціна становила 263, 9 тис. грн. Відтак, в ході конкурентних торгів ціна наділу зросла на понад 13 тис. грн.

Окрім того, на 4 березня ц.р Головним управлінням Держземагентства у Волинській області організовуються  торги з продажу права оренди на 5 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності площею 109,89 гектара. А саме:  у Іваничівському районі  - 2, 1 в Луцькому та 1  Рожищенському та Турійському районах. Стартовий розмір річної орендної плати - 3% від нормативної грошової оцінки. Строк оренди – 14 років. Виконавцем земельних торгів визначено Приватне підприємство «Фірма «СОМГІЗ».

На 13 березня оголошено проведення торгів з продажу прав оренди на 8 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності площею 146,58 гектара у Турійському районі. Стартовий розмір річної орендної плати - 3% від нормативної грошової оцінки. Строк оренди – 14 років. Виконавцем  земельних торгів визначено Волинську регіональну філію ДП «Центр державного земельного кадастру».

Крім того, протягом березня відбудеться низка земельних аукціонів з продажу земельних ділянок та прав оренди на них, які проведуть органи місцевої влади.

Зокрема, у м.Ковель аукціон запланований на 5 березня (виставляється 4 лоти), Рожищенському на 6 березня - 7 лотів та Турійському районах на 10 березня - 3 лоти, м.Володимир-Волинський  на 16 березня - 2 лоти.

Оголошення про проведення цих аукціонів розміщено на сайті Держземагентства України у розділі «Земельні торги».