Військова служба за контрактом – майбутнє Української армії

В умовах продовження бойових дій на сході країни питання якісного комплектування Української армії, насамперед за рахунок військовослужбовців за контрактом, залишається вкрай актуальним. Сьогодні у районному військкоматі відбулася робоча нарада з питань успішного виконання цього завдання.

Участь в нараді взяли перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук, керівник районної спілки учасників та волонтерів АТО Артур Завальний, представник міської спілки учасників та волонтерів АТО Сергій Гетманчук, представник служби зайнятості району Андрій Медвідь, працівники військового комісаріату, представники ЗМІ.

Військовий комісар району Руслан Уніфонтович наголосив, що питання української контрактної армії нині одне із головних.

“У час, коли в країні триває неоголошена війна, нашій державі потрібна професійна армія. Професійно підготовлений солдат-контрактник – це важлива ланка обороноздатності країни, що піклується про забезпечення цілісності і недоторканості нашої держави.”, – зазначив Руслан Уніфонтович.

“Питання контрактної армії – сьогодні в пріоритеті. Адже військові дії на Сході України не закінчились. Сьогодні стоїмо на етапі формування потужної Української армії. Від того, як якісно проведемо набір на військову службу за контрактом залежить чи відбудеться чергова мобілізація. Ми повинні донести до жителів району інформацію про переваги військової служби за контрактом та забезпечення з боку держави. Адже, для підвищення мотивації військовим суттєво – в 2 – 2,5 раза збільшено заробітну плату, забезпечено соціальний пакет, передбачено пільги”, - сказав перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук.

Свою підтримку та готовність сприяти і допомагати в залученні жителів району до заключення контрактів висловили й керівник районної спілки учасників та волонтерів АТО Артур Завальний та представник міської спілки Сергій Гетманчук.

Представник служби зайнятості Андрій Медвідь розповів про те, що в районному центрі зайнятості створено робоче місце для працівника військкомату, який проводить безпосередню роз’яснювальну роботу з безробітними чоловіками, що звертаються до служби зайнятості, щодо військової служби за контрактом.