VII Словацька кооперативна біржа у м. Братислава

до уваги суб’єктів господарювання району

Під патронатом Міністерства економіки Словацької Республіки за участю Прем'єр-міністра Словацької Республіки Роберта Фіца 20 листопада 2013 року у м. Братислава Словацьке агентство з розвитку інвестицій та торгівлі (SARIO) проводить VII Словацьку коопераційну біржу.

Метою заходу словацькою стороною визначено створення майданчика для започаткування:

співробітництва словацьких та іноземних компаній;

іноземних компаній, які бажають працювати на території ЄС;

створення спільних підприємств.

SARIO презентує VII Словацьку Коопераційну біржу, як ефективний інструмент для сприяння міжнародній торгівлі та презентації субпідрядних можливостей. Цей захід спрямований на представників ділових кіл, які працюють в сфері машинобудування, автомобілебудування, електротехніки, хімії, енергетики, інфраструктури, інформаційних і комунікаційних технологій, деревообробної промисловості, харчової промисловості та інших галузях промисловості.

Принагідно зазначаємо, що Коопераційна біржа організовується щороку агенством SARIO і є одним з найбільших бізнес-форумів в Центральній Європі. Вона надає унікальну можливість для словацьких та іноземних компаній знайти нові можливості для бізнесу. Країною-партнером заходу в цьому році буде Російська Федерація.

Біржа проходитиме в готелі "Hotel Bratislava".

Контактна особа: радник Посольства О.М.Кицун: тел. +42159202823,

e-mail: o.kytsun@mfa.gov.ua.

У разі зацікавленості, просимо до 11 листопада 2013 року повідомити про готовність взяти участь у згаданому вище заході за факсом: (0332) 778 221 або на e-mail: dfir@ukr.net