Відомості про проведення закупівель товарів (робіт, послуг) за державні кошти

Проведення  закупівель бюджетними установами району через електронну систему «PROZORRO» станом на 01.01.2019 року

З 1 травня вступив в дію Закон України «Про публічні закупівлі», відповідно до якого після 01 серпня 2016 року всі державні закупівлі проводяться через електронну систему «Прозоро». Метою цього Закону є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції.

Закон «Про публічні закупівлі» застосовується до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуг (послуги) дорівнює або перевищує 200,0 тисяч гривень, а робіт – 1,5 мільйона гривень.

Суть системи проста – більше прозорості, менше бюрократії та значна економія бюджетних коштів.

У 2018 році  через електронну систему «PROZORRO» бюджетними установами району проведено 284 закупівлі, очікувана вартість яких склала 44,2 млн. гривень. Економія бюджетних коштів становила 2,3 млн. гривень. З них:

Ківерцівська райдержадміністрація-8 закупівель на суму 198,5 тис. гривень, заощаджено 8,0 тис. гривень;

Відділ освіти Ківерцівської райдержадміністрації – 101 закупівля на суму 40,4 млн. гривень, заощаджено 2,0 млн. гривень бюджетних коштів;

Лікувальними закладами району (КЗ «Ківерцівське районне територіальне медичне об’єднання», КП «Ківерцівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», Цуманська районна лікарня)  здійснено 175 закупівель загальною вартістю 3,6 млн. гривень, економія бюджетних коштів становила 263,4 тис. гривень.

Вже більше трьох років система електронних закупівель ProZorro допомагає боротися з корупцією в державних закупівлях та робить процедури закупівель легшими та прозорішими.

Кожен керівник установи, організації несе повну відповідальність за роботу в системі «Прозоро».

 

Управління  інвестицій, інфраструктури

та агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

Проведення  закупівель бюджетними установами району через електронну систему «PROZORRO» станом на 01.10.2017 року

 

З 1 травня 2016 року вступив в дію Закон України «Про публічні закупівлі», відповідно до якого після 01 серпня 2016 року всі державні закупівлі проводяться через електронну систему «PROZORRO».

Суть системи проста – більше прозорості, менше бюрократії та значна економія бюджетних коштів.

Активно використовує електронну систему «PROZORRO» відділ освіти і є її лідером.  За 9 місяців 2017 року ними  було проведено 49 закупівель на суму 8,9 млн. гривень, заощаджено 0,5 млн. грн. бюджетних коштів.

В  цілому по району  отримали  такі результати:

  • проведено 109 закупівель;
  • очікувана вартість 13,1 млн. гривень;
  • економія склала 0,8 млн. гривень.

Управління  інвестицій, інфраструктури

та агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

Про проведення  закупівель бюджетними установами району через електронну систему «PROZORRO» станом на 01.01.2017 року

З 1 травня вступив в дію Закон України «Про публічні закупівлі»,

відповідно до якого після 01 серпня 2016 року всі державні закупівлі проводяться через електронну систему «PROZORRO».

Закон «Про публічні закупівлі» застосовується до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200,0 тисяч гривень, а робіт – 1,5 мільйона гривень.

Особливості проведення допорогових закупівель  зазначені в наказі Державного підприємства «Зовнішторгвидав України» «Про затвердження порядку здійснення допорогових закупівель» від 13.04.2016р. №35.

Суть системи проста – більше прозорості, менше бюрократії та значна економія бюджетних коштів.

Активно використовує електронну систему «PROZORRO» відділ освіти і є її лідером. Станом на 01.01.2017 року відділом освіти Ківерцівської РДА  було проведено 160 закупівель на суму 23,0 млн. гривень, заощаджено 1430,9 тис. грн. бюджетних коштів.

В  цілому по району станом на 01.01.2017 року отримали  такі результати:

  • проведено 378 закупівель;
  • очікувана вартість 32,5 млн. гривень;
  • економія склала 2,0 млн. гривень.

Додатково інформуємо, що відповідно до доручення голови обласної державної адміністрації від 27 січня 2017 року №558/17/2-17 заборонено здійснювати допорогові публічні закупівлі на суму понад 15,0 тисяч гривень без використання електронної системи закупівель на одному з електронних майданчиків, які є партнерами електронної системи PROZORRO (https://prozorro gov.ua).

 В окремих випадках при нагальній потребі ( в порядку виключення з поданням відповідного обґрунтування) проведення допорогових публічних закупівель без використання електронної системи PROZORRO вартістю понад 15,0 тисяч гривень погоджувати з першим заступником голови облдержадміністрації О.Степанцовим.

 Вважати такими, що втратили чинність, доручення  голови  облдержадміністрації від 22.06.2016 №3845/17/2-16 та від 30.08.2016 №5390/17/2-16 .

Річний план закупівель що здійснюються без проведення процедур закупівель на 2018 рік Управління інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку 

Зміни до додатоку до річного плану закупівель на 2017 рік Управління фінансів Ківерцівської районної державної адміністрації"

Додаток до річного плану закупівель на 2017 рік Управління фінансів Ківерцівської районної державної адміністрації"

Реєстр закупівель, що здійснюються без проведення процедур закупівель на 2016 Управління соціального захисту населення  Ківерцівської районної державної адміністрації

Реєстр закупівель, що здійснюються без проведення процедур закупівель на 2016 КЗ "Ківерцівське районне територіальне медичне об'єднання"

Реєстр закупівель, що здійснюються без проведення процедур закупівель на 2016 Відділу культури  Ківерцівської районної державної адміністрації

Реєстр закупівель, що здійснюються без проведення процедур закупівель на 2016 Управління інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку Ківерцівської районної державної адміністрації

Реєстр закупівель, що здійснюються без проведення процедур закупівель на 2016 Територіального центру соціального обслуговування Ківерцівського району

Реєстр закупівель, що здійснюються без проведення процедур закупівель на 2016 Служби у справах дітей Ківерцівської районної державної адміністрації

Реєстр закупівель, що здійснюються без проведення процедур закупівель на 2016 Сильненської сільської ради

Реєстр закупівель, що здійснюються без проведення процедур закупівель на 2016 Ківерцівської районної державної адміністрації

Реєстр закупівель, що здійснюються без проведення процедур закупівель на 2016 управління фінансів Ківерцівської районної державної адміністрації

Річний план закупівель на 2015 рік відділу культури Ківерцівської райдержадміністрації Волинської області

Річний план закупівель на 2015 рік Цуманська районна лікарня Ківерцівського району Волинської області

Проект річного плану закупівель на 2015 рік  Комунального закладу «Ківерцівське районне територіальне медичне об’єднання» 

Проект річного плану закупівель на 2015 рік  Комунального закладу «Ківерцівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» 

Проект річного плану закупівель на 2015 рік  Відділу освіти Ківерцівської районної державної адміністрації 

Проект річного плану закупівель на 2015 рік  Управління соціального захисту населення Ківерцівської районної державної адміністрації 

Проект річного плану закупівель на 2015 рік Грем'яченської сільської ради 

Проект річного плану закупівель на 2015 рік  Відділу культури Ківерцівської районної державної адміністрації 

Річний план закупівель на 2014 рік Ківерцівської районної державної адміністрації 

Річний план закупівель на 2014 рік Комунального закладу «Ківерцівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» 

Річний план закупівель на 2014 рік Управління соціального захисту населення Ківерцівської районної державної адміністрації 

Річний план закупівель на 2014 рік Відділу освіти  Ківерцівської районної державної адміністрації 

Річний план закупівель на 2014 рік Відділу культури  Ківерцівської районної державної адміністрації