Відділ ведення Державного реєстру виборців

 Віддлі ведення державного реєстру виборців апарату Ківерцівської районної державної адміністрації

адреса: 45200, Волинська обл., м. Ківерці, вул.Незалежності, 20 (I поверх, каб.11)

 тел. (03365) 40 621, факс (03365) 213 27

 e-mail: vvdrv@kivadm.gov.uа

 Посадові інструкції працівників

Начальник відділу: Павловський Валентин Віталійович

Головний спеціаліст: Поліщук Інна Владиславівна

Спеціаліст ІІ категорії: Лєсунов Валерій Олександрович

 Графік роботи відділу

понеділок — четвер з 8.00 до 17.15

 п’ятниця — з 8.00 до 16.00

 перерва на обід з 13.00 до 14.00

 субота, неділя — вихідні

Графік прийому громадян

понеділок — четвер з 9.00 до 16.00

 п’ятниця — з 9.00 до 15.00

Короткий календарик виборця

29 жовтня 2017 року з 08.00 год. до 20.00 год. проводитимуться перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів. З собою треба мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України. Без пред’явлення цих документів ви не зможете проголосувати!

Право голосу на цих виборах матимуть лише члени відповідних сільських, селищних, міських об’єднаних територіальних громад, до складу якої входять населені пункти згідно з додатком 2 до постанови ЦВК від 18 серпня 2017 року № 164.

На місцевих виборах ви як член територіальної громади обираєте місцевого голову та депутатів. Тому голосувати можна лише за адресою реєстрації свого житла, а якщо ви у день виборів виїдете за межі свого населеного пункту (навіть на лікування до обласного центру чи в м.Ковель, м.Володимир-Волинський, м.Нововолинськ) і не повернетеся до 20.00, то втратите право голосу.

На сьогодні ефективно працює Особистий кабінет виборця, розміщений на офіційному сайті Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua). Завдяки цьому інтернет-ресурсу ви за 5 хвилин можете зареєструватися й надіслати електронний запит для перевірки вашого включення до цього Реєстру. Уже наступного дня ви отримаєте відповідь від ЦВК і дізнаєтеся на якій саме виборчій дільниці ви будете у списку виборців, якщо у день виборів будете в своєму місті, селі чи селищі й не потрапите до лікарні.

З 16.10.2017 кожен виборець має право ознайомитися в приміщенні дільничної виборчої комісії (далі - ДВК) звичайної виборчої дільниці, утвореної за місцем проживання, зі списком виборців та перевірити правильність внесених до нього відомостей.

До 18.10.2017 включно ДВК надсилає або доставляє в інший спосіб кожному виборцю іменне запрошення, яким повідомляє про включення його до попереднього списку виборців відповідної дільниці, назви всіх місцевих виборів, у яких йому пропонується голосувати, адресу ДВК, її номер телефону і розпорядок роботи, а також про час і місце голосування. Виборцям, стосовно яких у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно, одночасно повідомляється, що їм буде надана можливість проголосувати за місцем перебування.

Якщо виборець у вказані строки не отримав запрошення на вибори, або якщо після ознайомлення з цим запрошенням чи попереднім списком виборців він помітив якісь неточності щодо себе або інших осіб, або не виявив себе/інших осіб у списку виборців виборець має право звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців або ДВК з відповідною заявою до 23.10.2017 включно.

На цих виборах право на тимчасову зміну місця голосування відсутнє. Навіть переселенці та біженці з Криму, Луганської та Донецької областей, які тривалий час фактично живуть у вашому місті (селі, селищі) не можуть наразі подати таку заяву і проголосувати, бо це не передбачено законом про місцеві вибори. Переселенці зможуть проголосувати лише у разі, якщо змінять місце проживання (реєстрацію) на фактичне у тих населених пунктах, що входять до складу відповідної об’єднаної територіальної громади.

Якщо виборець виявив неточності у списку виборців, але пропустив строки подання відповідної заяви до ДВК або органу ведення Державного реєстру виборців, то він може це виправити звернувшись із позовом про уточнення списку виборців до місцевого суду до 26.10.2017 включно. При цьому державне мито не сплачується. Таке рішення суду виборець має передати відповідній ДВК до 18.00 год. 28 жовтня 2017 року (суботи).

Якщо виборець несподівано захворів, що призвело до тимчасової нездатності самостійно пересуватися, то він може (особисто, поштою чи через інших осіб) до 20.00 год. 27.10.2017 звернутися до відповідної ДВК із власноручно написаною заявою про надання можливості проголосувати за місцем перебування (у тому числі, у лікарні). До такої заяви додається довідка про стан здоров’я, видана медичною установою (лікарнею, амбулаторією, ФАП, поліклінікою тощо). ДВК зобов’язана до дня виборів перевірити відомості заяви та довідки і за результатами такої перевірки включити (або ні) виборця до витягу із списку виборців для голосування «на дому».

Якщо у запрошенні виборця є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно, але він бажає проголосувати на своїй виборчій дільниці, то йому слід письмово або особисто повідомити про своє бажання відповідну ДВК до 12.00 год. 28.10.2017.

У день голосування (29.10.2017) будь-які зміни у список виборців не вносяться навіть на підставі рішення суду, а ДВК має право лише виправляти неточності та технічні описки в уточненому списку виборців - неправильне написання прізвища, імені, по батькові, дати народження, номера будинку чи квартири.

Завчасно перевірте себе у списках виборців, щоб реалізувати своє право голосу!

Прийдіть 29 жовтня 2017 року на свою виборчу дільницю і проголосуйте за нову місцеву владу!

Графік роботи: з 8.00 до 17.15 у понеділок-четвер; з 8.00 до 16.00 у п’ятницю (з 13.00 до 14.00 – обідня перерва)

Виборець має знати

Відділ адміністування державного реєстру виборців обласної державної адміністрації

Положення про відділ ведення Реєстру

Заява про тимчасову зміну місця голосування

Інструкція користувача системи відеоспостереження

Інструкція Представника по роботі з Програмно-апаратним комплексом на дільничній виборчій комісії 

Постанова ЦВК "Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси"

 

Виборче законодавство

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ (ВИТЯГ) Завантажити
ЗАКОН УКРАЇНИ Про Державний реєстр виборців Завантажити
ЗАКОН уКРАЇНИ  Про звернення громадян Завантажити
ЗАКОН УКРАЇНИ Про вибори Президента України Завантажити
ЗАКОН УКРАЇНИ Про вибори народних депутатів України Завантажити
ЗАКОН УКРАЇНИ  Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної  Республіки Крим, місцевих рад та сільських,  селищних, міських голів Завантажити
ЗАКОН УКРАЇНИ  Про всеукраїнський та місцеві референдуми Завантажити
ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  від 1 квітня 2011 року №57 " Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси" Завантажити