Упродовж 2014 року середня ціна проданих земельних ділянок несільськогосподарського призначення, реалізованих на земельних торгах, зросла у 1,45 рази

Упродовж  2014 року на Волині середня ціна проданих земельних ділянок несільськогосподарського призначення, реалізованих на земельних торгах, зросла на 1,45 рази. Середня ці на таких об’єктів, проданих на  неконкурентних засадах склала 51 грн. за 1 кв.м.. В той же час  на земельних торгах – 73,74 грн. за 1 кв.м.

«Таким чином, практика свідчить про значний потенціал проведення земельних торгів: в їх ході зростає ціна  на земельні ділянки та їх права та зростають надходження до відповідних бюджетів», - наголошує начальник Головного управління Держземагентства у Волинській області Василь Василенко.

Як приклад, чотири земельні ділянки загальною площею 2,6112 га в смт. Луків Турійського району для промислового використання,  на торгах продані за 2 млн  966 тис  838 грн. Це в 4,8 рази перевищує їх стартову ціну.

Загалом, на на сьогодні для продажу на земельних торгах в області визначено 207 земельних ділянок несільськогосподарського призначення площею  82,9319 га.