Управління соціального захисту населення інформує:

Відповідно до ст.9 Закону України “Про колективні договори і угоди” Положення про порядок повідомної реєстрації галузевих і регіональних угод колективних договорів з початку року управлінням соціального захисту населення Ківерцівської районної державної адміністрації зареєстровано: 1 угода, 25 колективних договорів, 54 зміни та доповнень до них.

При реєстрації колективних договорів особлива увага приділяється розділу “Охорона праці”, а зокрема термінам черговості проведення атестації робочих місць за умовами праці та надання пільг та компенсацій робітникам за роботу в важких та шкідливих умовах праці за матеріалами проведеної атестації. Звертається увага на наявність в колективному договорі зобов’язань керівника, щодо своєчасної виплати заробітної плати. Разом з цим проводиться контроль за додержанням мінімальних гарантій та встановленням міжпосадових співвідношень в оплаті праці.

Працівники відділу праці управління соціального захисту населення райдержадміністрації постійно надають інформаційну та консультативну допомогу керівникам, спеціалістам, головам профспілкових організацій району, забезпечує повідомну реєстрацію колективних договорів та змін і доповнень до колективного договору.        

Список установ, підприємств, організацій які зареєстрували колективні договори в ІІІ кварталі 2017 року:        

ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Озеро, ЗОШ І-ІІ ступеня с.Завітне, ДНЗ с.Жорнище,  ТзОВ «Олицький агробуд».

Зміни та доповнення до колективних договорів в ІІІ кварталі 2017 року внесли:         

Селянське (фермерське) господарство “Золота нива”, ПП “Ківерцілісмаш”, ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Жидичин, ТОВ “П.С.П. Агро – Захід”, ЗОШ І-ІІ ступеня с.Залісочче, “ДП Ківерцівське лісове господарство”, ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Прилуцьке, ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Грем’яче, КП “Енергія”, ЗОШ І-ІІ ступеня с.Башлики.