Тимчасова зайнятість – старт для отримання постійної роботи

У цієї справи є три сторони: безробітний – служба зайнятості – роботодавець. Та у кожного є своя мета: у безробітного – знайти собі роботу, у служби зайнятості – сприяти йому в цьому, а в працедавця – створити робоче місце. Коли роботодавець має вільне робоче місце на короткий час, тобто немає можливості прийняти працівника на постійне робоче місце, то можна вийти зі становища за рахунок тимчасової зайнятості. В цілому роботи тимчасового характеру є для служби зайнятості одним із засобів реалізації політики зайнятості населення.

Як ця політика виглядає у "перекладі" на конкретній справі, 26 березня цього року обговорили під час робочої зустрічі директор Ківерцівського РЦЗ Микола Музичук, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Михайло Марчук та керівник ФГ "Золота Нива" Анатолій Сокол.

В зв'язку із зміною технології виготовлення продукції С(Ф)Г "Золота Нива" виникло питання у виконанні певного обсягу робіт, що передбачає залучення додаткової, тимчасової робочої сили. В результаті зустрічі було домовлено, що роботодавець подає до служби зайнятості заявку із зазначенням відповідних вимог, а в свою чергу служба зайнятості направить на підприємство безробітних громадян для виконання цих робіт.

 

 

Провідний фахівець з питань зайнятості Т. Красівова