Сприяємо в працевлаштуванні закладам пенітенціарної системи

16 жовтня 2015 року в Ківерцівському районному центрі зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій для Цуманської виправної колонії № 84. Метою проведення заходу було сприяти залучення безробітних до служби в органах пенітенціарної системи, як району, так і області. У заході взяли участь 10 безробітних, що перебувають на обліку в Ківерцівському районному центрі зайнятості.    

Директор Ківерцівського РЦЗ Музичук Микола ознайомив безробітних з ситуацією на ринку праці району, з актуальними вакансіями.

Представник Цуманської виправної колонії № 84 Леонід Сищук ознайомив запрошених з основними вимогами до кандидатів, специфікою та умовами проходження служби в органах пенітенціарної системи, оплатою праці, тощо.

Учасників ярмарку цікавили основні вимоги до стану здоров'я, умови грошового забезпечення, терміни укладання контрактів, умови доїзду або проживання, забезпечення форменим одягом, вікові обмеження до проходження служби, тощо. Леонід Сищук проводив з відвідувачами активну бесіду, надавав вичерпні відповіді на їх запитання.

 

Провідний фахівець з питань зайнятості

відділу взаємодії з роботодавцями                                                    Л.Мартинюк