Співпрацюємо та організуємо

Організація громадських робіт неможлива без співпраці держаної служби зайнятості та органів місцевого самоврядування. На сьогодні організація громадських робіт – є однією із вагомих послуг служби зайнятості.

Днями провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Ківерцівської районної філії ВОЦЗ Тетяна Кацевич зустрілася з головою Дернівської сільської ради Олександром Гучем та головним бухгалтером Софією Клімчук. Під час зустрічі обговорили безліч питань, зокрема, щодо потреби у залученні безробітних для проведення громадських робіт по благоустрою об'єктів соціальної сфери до Дня Незалежності України. Також Тетяна Володимирівна проінформувала про сучасні технології, які використовує служба зайнятості у своїй роботі, а саме впровадження сервісу електронної реєстрації безробітних,; запровадження відеорезюме тих, хто шукає роботу, відеоспівбесід з роботодавцями; створення електронного кабінету роботодавця, що дозволить співпрацювати з центром зайнятості на відстані.

В результаті зустрічі було укладено договір про організацію громадських робіт на квітень місяць поточного року для однієї особи з числа безробітних.

 

Провідний фахівець з питань зайнятості Т. Кацевич