Служба за контрактом – пріоритетний напрямок комплектування Збройних Сил України

«Той хто не дбає про власну армію, з часом буде годувати чужу» – цей вислів набув чималої популярності впродовж останніх двох років. Адже саме стільки наша держава бореться за власну цілісність і незалежність. В період таких важких для країни викликів долі вся ставка робиться на військо. Але, на превеликий жаль, впродовж не одного року нашу армію розвалювали і знезброювали, не рахувалися з потребами військовослужбовців і хотіли звести оборону країни нанівець.

         Та біда, котра накрила нашу державу чорною пеленою диму від вибухів та потопила міста й села у скорботі за загиблими захисниками країни, показала, як важко оборонятися лише на патріотизмі, не маючи, при цьому професійного і навченого, повноцінного війська, гідної оборони.

З початку агресії на території східних регіонів та в Криму, в країні було проведено 6 хвиль часткової мобілізації і призвано до лав Збройних Сил України не одну сотню тисяч бійців. Найбільшу складову рушійної сили нашого захисту склали добровольці та відважні патріоти, які не чекали мобілізаційних повісток, а йшли на захист країни за покликом серця.

За період проведення АТО вже чимала кількість захисників прийняли рішення продовжувати служити у Збройних Силах України і підписали контракти про проходження військової служби у лавах української армії. Але кількість цих бійців поки що мала для того, аби повністю відмовитися від проведення, при потребі часткової мобілізації військовозобов’язаних громадян.

 Саме тому Міністерство оборони та військкомати нині проводять активну агітаційно-роз’яснювальну роботу щодо пошуку кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу.

Виконання цих завдань на сьогодні у пріоритетних завданнях влади району. З метою забезпечення виконання планових завдань з набору контрактників голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук провів нараду з головами місцевих рад.

 Участь  в нараді взяли голова районної ради Григорій Недопад, перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук, заступник військового комісара районного військкомату Олег Чохленко, голови міської, сільських і селищних рад.

 Проаналізувавши проведену роботу з даного питання районним  військкоматом, райдержадміністрацією та органами місцевого самоврядування району, голова райдержадміністрації закликав голів місцевих рад максимально активізувати роботу з залучення на контрактну службу, адже зі збільшенням кількості контрактників відпаде й потреба в оголошенні та проведенні сьомої хвилі мобілізації.

Також в ході наради було обговорено питання проведення призову юнаків на строкову службу у Збройних Силах України та ряд інших важливих питань життєдіяльності району.