«Школа підтримки культури та туризму»

У рамках освітнього проекту «Школа підтримки культури та туризму» у Ківерцівській районній філії проведено семінар за участі представників Ківерцівського Національного  Природного Парку «Цуманська пуща» на тему «Туристичні маршрути КНПП «Цуманська пуща» Савчука Павла та Грицюк Юлії.

Павло Савчук провів  ознайомчу презентацію щодо рекреаційної роботи та туристичного потенціалу КНПП «Цуманська пуща». Одним з методів поєднання рекреаційної та екологоосвітньої роботи в Ківерцівському національному парку «Цуманська пуща» є екотуризм. Працівниками парку організовуються  та проводяться  екопоходи, вело походи,  екскурсії на природі для дітлахів. Учасникам заходу запропоновано долучатися до даних заходів .

Наша  Волинь- чудовий край, який славиться своєю природою та незвіданими куточками. Його красою можна не тільки милуватись, у гармонії з нею можна заробляти. Волинські мальовничі села мають багату історико-архітектурну спадщину, культуру, ландшафти та добрих і працьовитих людей. У сучасних економічних умовах, об’єднавши ці багатства в одне ціле, можна реально вирішити питання самозайнятості мешканців села.

 

Провідний фахівець

з профорієнтації                                                                 Л.Мартинюк