Реалізація інвестиційних проектів на території Ківерцівського району у 2016 році

У районі діє «Стратегія розвитку Ківерцівського району на 2009-2020 роки» однією із цілей якої є інвестиційна діяльність спрямована на впровадження інвестиційних проектів з метою підвищення добробуту населення та соціально-економічного розвитку району.

У Ківерцівському районі завершена реалізація третьої фази Проекту спільної Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй та Європейського Союзу «Місцевий розвиток орієнтований на громаду – ІІІ», яка була розпочата у 2015 році. У реалізації мікропроектів приймали участь Озерська, Суська, Тростянецька, Хорлупівська сільські ради.

Громадською організацією «Шанс – Суськ» проведено будівельні роботи та встановлено 17 вуличних ліхтарів на сонячних батареях.

Громадською організацією «Оберіг – 2» проведено будівельні роботи та встановлено 52 вуличних ліхтаря в с. Хопнів.

Громадською організацією «Пальченська» проведено реконструкцію опалювальної системи і утеплено приміщення школи.

Громадською організацією «СТАРТ ПЛЮС» встановлено 16 вуличних ліхтарів у с. Озеро (8 шт.) та в с. Гайове (8 шт.).

За рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в районі проведено капітальний ремонт приміщення загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня по вул. Першотравневій, 12 в с. Дерно Ківерцівського району на суму 119,1 тис.грн.; капітальний ремонт приміщення Дернівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини вартістю 24,9 тис.грн.; капітальний ремонт приміщення дошкільного навчального закладу "Незабудка" вул. Спеціалістів, 9 в с. Дерно загальною вартістю робіт 102,31 тис.грн.; проведено ремонт даху НВК-гімназія у м. Ківерці на суму 999,8 тис.грн.; придбано автобус для будинку культури ім. П.М.Ковальова на суму 1 389,0 тис.грн.

За рахунок коштів, що спрямовувались за пропозиціями депутатського корпусу з обласного бюджету на регіональний розвиток у 2016 році було проведено реконструкцію даху корпусу №2 загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. смт. Цумань вартістю 1 634,7 тис.грн.; проведено капітальний ремонт приміщення Дернівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини  на суму 200,0 тис.грн.; капітальний ремонт пологового відділення Ківерцівської ЦРЛ КЗ "Ківерцівське РТМО" на суму 470,0 тис.грн.; капітальний ремонт даху дошкільного навчального закладу "Барвінок" в с. Покащів на суму 316,0 тис.грн.; проведено ремонт фасаду загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. у с. Дерно на суму 63,5 тис.грн.; замінено вікна в загальноосвітній школі І-ІІІ ст.                с. Карпилівка на суму 80 тис.грн.; здійснено ремонт даху ФАПу в с. Пальче –   29,3 тис.грн. та облаштовано внутрішні санвузли загальноосвітньої школи                    с. Пальче та с. Звози на суму 90,5 тис.грн.

У вересні 2016 року відбулося відкриття двохповерхового приміщення дитячого ясла – садка на 4 групи в м. Ківерці по вул. Незалежності, 47. Будівництво корпусу здійснювалось за рахунок співфінансування з місцевого бюджету та коштів Державного фонду регіонального розвитку на суму 19,0 млн.грн.

За кошти Державного фонду регіонального розвитку та кошти місцевого бюджету в с. Муравище Сокиричівської сільської ради завершено будівництво дошкільного навчального закладу, загальними обсягом фінансування                     9,6 млн.грн.

За рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у 2017 році в Ківерцівському районі заплановано реалізувати такі інвестиційні проекти:

- реконструкція приміщення під додаткові групи дошкільного навчального закладу ясел-садка № 3 "Лісова казка" на вул. Галана, 15А в                  м. Ківерці, кошторисна вартість – 11,7 млн.грн.;

- будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на вул. Грушевського, 60 в с. Грем’яче  Ківерцівського району Волинської області, кошторисна вартість –  38,7 млн.грн.;

- капітальний ремонт приміщення будинку-інтернату загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Тростянець, кошторисна вартість – 1,3 млн.грн.;

- капітальний ремонт Будинку культури села Журавичі, кошторисна вартість –  1,1 млн.грн.;

- реконструкція даху будинку культури у селі Тростянець, Ківерцівського району, кошторисна вартість –  1,2 млн.грн.;

- будівництво ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Башлики, Ківерцівського району, кошторисна вартість – 92,0 млн.грн.;

- реконструкція існуючої господарської будівлі під котельню в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 м. Ківерці, Волинської області, кошторисна вартість – 1,1 млн.грн.;

- капітальний ремонт шатрового даху будинку культури ім. І.П.Ковальова в м. Ківерці, вул. Шевченка, 25, кошторисна вартість – 1,7 млн.грн.