Професійний урок

Вибір професії, професійної діяльності як і будь-який інший важливий вибір у житті, можна порівняти з рішенням складної задачі з багатьма невідомими, коли треба врахувати багато факторів, насамперед власні бажання, здібності, нахили, інтереси та стан ринку праці. Для формування у молоді мотивації до свідомого професійного вибору, розширення уявлень школярів про професії фахівець  з профорієнтації Ківерцівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Любов Мартинюк  провела профорієнтаційний урок «Професії майбутнього» для учнів 8-9 класів ЗОШ  с.Озеро .

Під час уроку Любов Мартинюк розглянула з учнями поняття «ринок праці», обґрунтованість професійного вибору в умовах ринку праці, що швидко змінюється. Ознайомила присутніх з комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, професіями, що мають попит та «нові» професії, які  з’явилися на ринку праці. Акцентувалася увага на важливості формули вибору професії, яка складається з 3 важливих складових: Хочу-Можу-Треба.

     Діти з задоволенням переглянули  анімаційні відеоролики профорієнтаційного спрямування, інформація яких особливо зацікавила учасників заходу. Діяльність служби зайнятості допомагає учням зорієнтуватися у різноманітному світі професій і  обрати саме ту, яка стане в подальшому сенсом життя та допоможе бути конкурентоспроможними молодими фахівцями на ринку праці.

 

Провідний фахівець

з профорієнтації                                                       Л.Мартинюк