Про виплати внутрішньо переміщеним особам

Станом на 01.09.2017року на обліку в управлінні соціального захисту населення перебуває 271 переселенців або 120 сімей переселених з Криму, Донецької та Луганської областей.

З початку  року отримувачам допомоги  профінансовано 509,4тис.грн з державного бюджету.  На підставі постанови Кабінету Міністрів України №505 від 01.10.2014року грошова допомога  надається внутрішньо  переміщеним особам, які стоять на обліку в структурних підрозділах з питань соціального захисту населення  не більше ніж на  шість місяців. Загальна сума допомоги на сім’ю розраховується ,  як сума розмірів допомоги на кожного члена сім’ї  та не може перевищувати 2400,00грн.

Для призначення грошової допомоги на наступний шестимісячний строк уповноважений представник   сім’ї надає  до уповноваженого органу заяву,  в якій повідомляє про відсутність змін,  що впливають на призначення грошової допомоги. Для призначення грошової допомоги  структурним підрозділом  з питань соціального захисту населення  проводиться обстеження матеріально- побутових умов сім’ї та складається  відповідний акт. У разі  відсутності  внутрішньо переміщеної особи  за  фактичним  місцем проживання  представник структурного підрозділу робить відповідний запис в акті обстеження матеріально - побутових умов сім’ї,  що дає право про  відмову в призначенні відповідної соціальної виплати.