Про виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування, як державного так і місцевого значення та будівельних робіт в районі, станом на 01 жовтня 2017 року.

В умовах обмеженого фінансування дорожнього господарства за рахунок коштів державного бюджету, в 2017 році ремонти доріг місцевого значення здійснюються при співфінансуванні з місцевого та обласного бюджетів.

У зв’язку з недостатньою кількістю коштів, які виділяються з державного бюджету на ремонт доріг загального користування та їх аварійним станом, чинним законодавством України (ст. 91 Бюджетного кодексу України, ст. 20 Закону України «Про автомобільні дороги» та ін.) передбачена можливість здійснення органами місцевого самоврядування фінансування ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування, як державного так і місцевого значення з власних бюджетів.

Рішенням обласної ради від 7 вересня 2017 року № 15/8 затверджено перелік об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг місцевого значення і комунальної власності, виконання робіт на яких здійснюється у 2017 році по Ківерцівському району за рахунок коштів обласного бюджету на умовах спів фінансування з місцевих бюджетів.

Відповідно до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг загального користування місцевого і державного значення, де одержувачем коштів та замовником робіт є Служба автомобільних доріг у Волинській області, проведено ремонти доріг: 

 1. Капітальний ремонт а/д С030508 Олика-Жорнище;
 2. Капітальний ремонт а/д С030533 від /Н-22/-Олика-Личани (на Пітушків) в с.Залісоччя дороги по вул.Луцькій;
 3. Поточний ремонт із влаштуванням пішохідної доріжки О 030531 Цумань-Олика;
 4. Поточний дрібний ремонт ділянки а/д С030530 Дідичі-Гор'янівка-Залісоччя у с.Дідичі по вул.Миру;
 5. Капітальний ремонт дороги С030527 Котів - /Н-22/ в с. Котів.  

Відповідно до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг комунального значення, де одержувачем коштів та замовником робіт є міські, селищні та сільські ради, проведено ремонти доріг:

 1. Поточний ремонт вулиці Грушевського в с. Грем’яче;
 2. Капітальний ремонт комунальної дороги по вул.Дорошенка. (від приміщення КЕШ до вул.Паркова) в м.Ківерці;
 3. Поточний ремонт автомобільної дороги вул.Незалежності в с.Омельне (комунальна власність);
 4. Капітальний ремонт вул.Шевченка с.Жидичин до а/д М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече (комунальна власність);
 5. Поточний ремонт дороги під’їзду до кладовища, церкви та відділення поштового зв’язку по вул.Перемоги в с.Пальче (комунальна);
 6. Капітальний ремонт вул.Миру с.Жидичин (комунальна власність).

Для виконання ремонту по зазначених об’єктах з обласного бюджету виділено 2692,5 тис.грн., з районного бюджету 200,0 тис.грн. та 997,417 тис.грн. кошти місцевого бюджету.

Завершуються роботи по ремонту доріг комунальної власності, а саме:

- Поточний (ямковий) ремонт комунальної дороги вул. Грушевського в смт. Цумань;

- Поточний (ямковий) ремонт комунальної дороги вул. Васильєва в смт. Цумань;

- Капітальний ремонт комунальної дороги по вул.Центральна в с.Омельне;

- Капітальний ремонт вул.Чехова в смт. Цумань (комунальна власність);

- Капітальний ремонт вул.Лебедина смт. Цумань (комунальна власність).

Будівельні підприємства району за січень-вересень 2017 року виконали будівельні роботи на суму 30,1 млн.грн.

Ківерцівським МВУЖКГ проведено ремонт покрівель у будинках по вулицях: Шевченка, 12, 16; Луцька, 10а; проведено ремонт систем холодного водопостачання у будинку по вулиці Шевченка, 20.

У Цуманській районній лікарні проведено капітальний ремонт приміщення рентгенологічного кабінету із заміною електропроводки, сантехніки, покриття підлоги, дверей, перекрито метало профілем кришу терапевтичного і педіатричного відділень.

В бібліотеці – філії для дорослих в смт.Олика проведено внутрішній ремонт та встановлено натяжні стелі.

В бібліотеці – філії для дорослих в смт.Цумань проведено заміну 5 старих дерев’яних віконних блоків на металопластикові.

Омельненською сільською радою за кошти місцевого бюджету встановлено енергозберігаючі двері у дошкільному навчальному закладі «Сонечко» та у ЗОШ І-ІІ с. с.Омельне, а в приміщені сільської ради встановлено нові енергозберігаючі вікна.