Представники проекту “Твіннінг” разом з робочою групою Мінагрополітики обговорили ключові виклики в рамках Проекту

Під час зустрічі з європейськими представниками проекту “Твіннінг”, заступник Міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Владислава Рутицька зазначила, що важливими компонентами проекту є удосконалення законодавчих та інституційних основ управління земельними ресурсами. Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики України.

“Удосконалення земельного законодавства на основі найкращих практик ЄС, підвищення професійних умінь державних службовців за такими темами як обіг та оцінка сільськогосподарських земель, консолідація земель та землеустрій тощо. Це все важливі завдання, над якими ми ефективно працюємо”, – сказала Владислава Рутицька.

Представники Проекту разом з робочою групою міністерства обговорили ключові виклики в рамках проекту Твіннінг, а також роль Мінагрополітики України у світлі реформування державних органів влади.

Важливість цього проекту, з точки зору імплементації Угоди про Асоціацію України з ЄС, підкреслив постійний радник проекту Твіннінг Стефан Вербунт.

На території України проект Твіннінг реалізовується консорціумом держав-членів ЄС, зокрема Нідерландів, Німеччини та Литви у співпраці з Державним агентством земельних ресурсів України.

Під час робочого засідання представники ЄС ще раз наголосили, що метою Проекту є удосконалення управління землями сільськогосподарського призначення в Україні. Це має стати стимулом для розвитку економіки та допомогти у розробленні земельної та аграрної політики.

Також однією із задач є вдосконалення існуючого законодавства відповідно до найкращих практик ЄС і підвищення професійної спроможності фахівців.

Проект Twinning стартував 8 січня 2014 і продовжиться 21 місяць.

Дізнатися більше можна на сайті: www.land.gov.ua.