Підтримка осіб з зони АТО

Пріоритетним напрямком роботи служби зайнятості є допомога особам, які переселяються з зони АТО.  Так 31 липня 2014 року фахівці Ківерцівського районного центру зайнятості відвідали сім’ю переселенців зі сходу, які тимчасово проживають в с.Путилівка неподалік від Дерно.

Профінформатор центру зайнятості Людмила Міщук спільно з начальником відділу взаємодії з роботодавцями Валерієм Батицьким ознайомили громадян з комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, їх правами та обов’язками, соціальним виплатами, розглянули актуальні вакансії та надали інформацію про контакти районного центру зайнятості, безкоштовної «Гарячої лінії» для отримання допомоги та додаткової інформації.

Родом зі Слов’янська сім»я Нестеренків, в складі якої семеро чоловік, з них троє дітей мають намір залишитися на Волині. За їх словами додому ще повертатися небезпечно, тому приїзджі як багатодітна сім’я оформили допомогу на дітей, які знаходяться під їх опікою, але зацікавлені аби господар знайшов собі постійну роботу. Адже Олександр Вікторович за фахом електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, має досвід техніка-електрика. Є бажання працювати -  а це головне. Аби утримувати свою сім’ю 54 літній чоловік згідний навіть їздити на роботу до м.Луцьк. Аби посприяти його працевлаштуванню спеціалісти центру зайнятості ознайомили його з підприємствами та вакансіями, які є для нього підходящими.

Враження від нашого візиту до переселенців зі сходу  склалось позитивне, тому що наші волиняни досить гарно та щедро їх приймають, підтримують, всіляко помагають і ми гордимося нашими земляками.