Організація курсів цільового призначення

Фахівцями Ківерцівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості проведено  робочу зустріч з представником СФГ //Золота Нива// Жабською Тетяною Федорівною.

      Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Ківерцівської районної філії в черговий раз розповіла про  послуги, які надає служба зайнятості – можливість  професійного навчання безробітних на замовлення роботодавця під конкретні робочі місця як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві,  організацію ярмарок та міні-ярмарок вакансій. Фахівець з профорієнтації Любов Мартинюк звернула увагу на  можливість проведення  професіографічних екскурсій, що дасть можливість шукачам роботи безпосередньо ознайомитись із професією в реальних умовах, поспілкуватись із працівниками. Обговорили можливість проведення спільних профорієнтаційних заходів  для учнівської молоді з метою формування у старшокласників свідомого професійного вибору.

     Під час зустрічі виявлено потребу роботодавця в організації курсів цільового призначення за напрямом "Безпечне ведення робіт на плодоовочевих переробних підприємствах". Домовлено що навчання для безробітних буде організоване на базі Рівненського ЦПТО ДСЗ.

Заступник начальника  відділу

взаємодії з роботодавцями                                                    Вікторія Грабчева