На Волині для потенційних інвесторів визначено майже сотню привабливих для ведення бізнесу земельних наділів

На Волині для потенційних інвесторів визначено майже сотню привабливих для ведення бізнесу земельних наділів. Про це повідомляє Головне управління Держземагентства в області.

Відтак, завдяки проведеній волинськими спеціалістами  роботі, із земель державної та комунальної власності визначено 99 вільних інвестиційно-привабливих земельних ділянок загальною площею 506 га, які, або право оренди яких можуть бути запропоновані для продажу на земельних торгах для реалізації інвестиційних проектів.

Виділено земельні ділянки для будівництва об’єктів промислового, комерційного та рекреаційного призначення, житлового будівництва, розміщення логістичних центрів, регіональних гуртових ринків сільськогосподарської продукції, об’єктів дорожньої інфраструктури.

Найбільші площі пропонованих інвесторам  наділів – у м.Ковелі (137,9 га), у м.Нововолинську (73,4 га), Любомльському та Луцькому районах (72,4 та 53,2 га відповідно).

Інформація щодо інвестиційних ділянок розміщена на веб-сайтах органів державної влади та головного управління Держземагентства в області.