Інформаційне повідомлення

Міністерство охорони здоров’я та Держсанепідслужба наголосили про загрозливу епідемічну  ситуацію з грипу в Україні. З початку епідемічного сезону (з 28.09.2015р.) станом на 10.01.2016 року в Україні зареєстровано 25 летальних випадків від грипу, підтверджених фахівцями обласних вірусологічних лабораторій. Найбільша їх кількість зареєстрована в Одеській – 15 осіб, Вінницькій – 7, Харківській – 1 та місті Києві – 2. Лише за останній тиждень з них – 12 випадків (11 в Одеській області та 1 в м. Києві). Серед цих випадків переважає штам грипу типу A/California/7/2009 (H1N1)pdm09 та типу В/Phuket/3073/2013Н1N1. Усі померлі були не щеплені проти грипу, по віковій категорії це 1 дитина, 23 особи у віці від 34 до 44 років, 1 особа – літнього віку. 

За період моніторингу повідомлено про 1 летальний випадок від пневмонії у дорослого з м. Нововолинськ.

За період епідсезону в районі захворіло 2870 осіб,  з них  1887 дітей до 17 років (66%), за цей же період госпіталізовано 23 хворих, в тому числі 6 дітей до 17 років (26%).

За останній тиждень  на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції ( далі – ГРВІ) захворіло 176 осіб, із них 46% становлять діти до 17 років (81 особа). Показник захворюваності на грип та ГРВІ (сумарно) серед населення району  складає 27,1 на 10 тисяч населення, що на рівні середнього по країні. В жодному з тижнів дана захворюваність у районі епідемічний поріг не перевищила, але набула тенденції до зростання.

Всього з початку епідсезону лабораторним методом полімеразної ланцюгової реакції у вірусологічній лабораторії ДУ «Волинський ОЛЦ ДСЕСУ» підтверджено грип у 4 хворих, по 2 з міста Луцька та Луцького району. В усіх випадках виділено пандемічний вірус грипу А (Н1N1).

Як бачимо, у всіх летальних випадках причиною захворювань став вірус грипу штаму А (Н1N1), відомий в Україні ще з 2009 року як збудник «свинячого грипу», зумовлюючий гостру симптоматику, тривале протікання хвороби та важкі ускладнення, а також високу смертність, яка в цьому сезоні уже за підрахунками «Українського центру з контролю і моніторингу захворювань МОЗ України» в 5,1 разів перевищила минулорічний показник. Причиною смертей від грипу у всіх без виключення випадках стало пізнє – на 5-6 день, звернення хворих за медичною допомогою.

На жаль, ми  українці ще недостатньою  опікуємося своїм здоров’ям, пояснюємо небажання відвідувати лікувально-профілактичні заклади затратою часу та часто  дороговартісним лікуванням, тому самі собі ставимо діагнози без будь-яких професійних знань, призначаючи собі часто замість необхідних для лікування того чи іншого захворювання зовсім інші ліки. Як результат – ніби «банальний»грип може стати фатальним для людини, адже це захворювання  дуже легко передається від людини до людини повітряно-краплинним шляхом — коли хвора людина кашляє, чхає чи просто розмовляє.

Незважаючи на таку статистику панікувати все-таки не слід. Вірус грипу небезпечний, але не всесильний. Звісно, грип легше попередити за допомогою вакцинації, але і неспецифічні заходи профілактики також дуже важливі для попередження захворювання. Можна легко уникнути зараження навіть під час епідемії, якщо дотримуватись кількох простих речей:

- уникати контакту з особами, що мають прояви грипозної інфекції, адже хвора людина, навіть із легкою формою грипу, становить небезпеку для оточуючих протягом усього періоду прояву симптомів - в середньому 7 днів і  у зоні зараження перебуває кожен, хто знаходиться  в радіусі 2-х метрів від такого хворого;

- обмежувати відвідини місць великого скупчення людей, аби зменшити вірогідність контактів із хворими людьми, при тому, що деякі з них є заразними навіть до появи очевидних симптомів;

- часто провітрювати приміщення, пам’ятаючи що свіже повітря має не меншу ефективність ніж дія бактерицидних випромінювачів;

- зволожувати повітря в приміщеннях, адже у вологому повітрі гине 60-80% вірусу грипу, а у сухому повітрі така ж кількість зберігається

- часто мити руки з милом тим самим звільняючи їх від заразних чинників;

- не торкатися очей, носа або рота немитими руками, так як це вхідні ворота для крапельної групи інфекцій;

- добре висипатися та не перевтомлюватися, щоб організм не виснажувався, втрачаючи опірність до інфекційних хвороб;  

- повноцінно харчуватися, не забуваючи, що прості харчові продукти, багаті на корисні для організму речовині, здатні не лише вберегти Вас від зараження, але й підвищити опірність Вашого організму. Квашена капуста багата на вітамін С.  Зелень містить у собі вітаміни В1, В2, С, РР, Р, каротин і фолієву кислоту, залізо, кальцій калій, фосфор, глікозиди, ефірну олію тощо. Імбир – це  безцінна «кладова» вітаміну В1, В2, С, РР, А, алюмінію, кальцію, хрому, холіну, заліза, марганцю, магнію, фосфору, кремнію, калію, натрію, незамінних жирних кислот й амінокислот. Журавлина , калина, брусниця є «банком» вітамінів та природних антибіотиків. Шипшина  вважається еліксиром здоров’я, так як містить у собі вітаміни РР, К, Е, групи В, каротин, аскорбінову кислоту, органічні кислоти. Гранат зберігає повноцінний склад лимонної, винної, яблучної, бурштинової, борної і щавлевої органічних кислот, вітаміни С, В6, В12, незамінні амінокислоти та мінеральні речовини.

Хочемо нагадати, що багато противірусних препаратів крім лікування, можуть використовуватися для профілактики грипу та ГРВІ за спеціальною схемою, призначеною лікарем.

Коли у Вас все-таки  з'явилися ознаки хвороби, то необхідно:

- обов'язково звернутись  до лікаря, бажано  викликавши його додому, аби не наражати на небезпеку себе та оточуючих;

- ретельно виконувати усі призначення лікаря, не займатися самолікуванням;

- прикривати рот і ніс під час кашлю та чхання одноразовими серветками,  які після використання одразу знищувати. Якщо ж  Ви прикрили рот руками, їх необхідно одразу помити з милом, інакше усі ваші наступні дотики становитимуть небезпеку для інших;

- використовувати маску, якщо Вам доводиться перебувати серед здорових людей, не захищених масками.

Дотримання цих елементарних правил суттєво підвищує Ваші шанси уникнути небезпечного захворювання , а також можливості заразити інших.

Ківерцівське районне управління

ГУ ДСЕС у Волинській області