До відома керівників сільськогосподарських та фермерських господарств району!

З метою підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва та покращення доступу до фінансово – кредитних ресурсів команда проекту AgriAnalaytica розробила інноваційний онлайн продукт AgriAnalaytica веб – сайт www.agrianalaytica.com, який дає можливість аграрію швидко та легко спланувати та оцінити ефективність власного бізнесу, обгрунтувати потребу у матеріальних та фінансових ресурсах, кваліфіковано підготувати Бізнес – план своєї діяльності як у форматі Укрдержфонду так і для банків.

За допомогою онлайн платформи AgriAnalaytica аграрій має можливість не тільки планувати та аналізувати свій бізнес, а також управляти своїми витратами, вести облік та формувати необхідну звітність.

За підтримки Волинського Департамента агропромислового розвитку облдержадміністрації протягом лютого місяця 2018 року фермерські господарства області можуть безкоштовно скористатись програмою AgriAnalaytica для підготовки своїх Бізнес Планів. Експерти проекту презентують, консультують та допомагають фермеру в процесі підготовки Бізнес Плану.

Консультанти AgriAnalaytica забезпечують повний супровід та всі необхідні консультації щодо використання програми, а також відновлення та ведення бух обліку та звітності.

Контактна інформація: 044 -2258530, 0979184349, 0675712809, 0504989955.

 

 

Управління інвестицій, інфраструктури

та агропромислового розвитку