До уваги керівників сільськогосподарських та фермерських господарств району!

Повідомляємо, що на базі єдиного в Україні Інституту тваринництва степових районів ім. М.Ф.Іванова «Асканія - Нова» - Національного наукового селекційно-генетичного центру з вівчарства (Херсонська область, Чаплинський район, смт «Асканія-Нова, вул. Червоноармійська, 1) 17 травня 2019 року відбудеться Всеукраїнська семінар-нарада «Інноваційний розвиток вівчарства та козівництва у ринкових умовах» з виставкою та реалізацією племінного і товарного поголів’я овець та кіз в рамках заходу ТУРИСТ «Fest», з нагоди відкриття літнього туристичного сезону на Херсонщині та 100-річчя оголошення природного парку Біосферного заповідника «Асканія-Нова» ім. Ф.Е.Фальц - Фейна.

В рамках заходу проходитиме демонстрація селекційних досягнень Інституту, обмін досвідом роботи кращих сільськогосподарських підприємств в галузі вівчарства та козівництва, виставка-реалізація племінного і товарного поголів’я овець та кіз, конкурс ручного швидкісного стриження овець, дегустація продукції вівчарства.

Телефони для довідок:

  • (0552) 42 27 67 - відділ економічного аналізу, прогнозування та виробництва продукції тваринництва Департаменту агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації;
  • (055238) 616 55 - Жарук Людмила Володимирівна, вчений секретар ІТСР ім. М.Ф.Іванова «Асканія - Нова» - ННСГЦВ.

 

 

 

Відділ інвестицій, інфраструктури

та агропромислового розвитку

райдержадміністрації