До уваги фахівців, які працюють у сфері бізнесу

У рамках двостороннього співробітництва між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та німецьке Товариство з міжнародного співробітництва GIZ GmbH, за дорученням Федерального міністерства економіки і енергетики, реалізують Програму з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина – Україна Fit for partnership with Germany (далі – Програма).
Дана Програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань у Німеччині сприяє :
- виходу українських підприємств на міжнародні ринки;
- підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств та підвищенню кваліфікації українських менеджерів через отримання ними нових компетенцій у сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн та ін.
Учасник Програми отримує можливість:
- стати фахівцем в міжнародному бізнесі, особливо з Німеччиною;
- набути інформацію, знання, навички та міжкультурні управлінські компетенції, що допомагають налагодити співпрацю з німецькими компаніями;
- підвищити свою конкурентну здатність;
- набути практичного досвіду ведення переговорів з потенційними німецькимипартнерами;
- ознайомитисяз Німеччиною як економічним партнером;
- встановити контакти з німецькими компаніями і знайти надійних партнерів;
- безпосередньо ознайомитися з обладнанням, матеріалами і технологіями німецьких компаній і придбати необхідне;
- набути інформацію про можливості збуту своєї продукції в Німеччині;
- кар'єрного зростання / розширення особистого кругозору / росту особистості;
- побачити німецьку компанію зсередини і т.д.;
- стати частиною міжнародної бізнес-спільноти з ексклюзивним виходом на випускників з 16 країн - партнерів Програми різних сфер діяльності (більше 9000).
У 2015 році українським менеджерам/підприємцям і підприємствам пропонуються стажування за напрямками
- Економічна кооперація без галузевої специфіки
- Економічна кооперація з галузевою специфікою *:
1. Економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості
2. Економічна кооперація у сфері енергоефективності у будівництві і санації будівель і споруд
3. Економічна кооперація у сфері поновлюваних джерел енергії
4. Економічна кооперація у секторі охорони здоров'я
5. Економічна кооперація в аграрному секторі
* У випадку, якщо напрямок не зможе бути запропонований, GIZ залишає за собою право включити прийнятих кандидатів у формат «Економічна кооперація без галузевої специфіки».

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті:
http://ukraine.managerprogramm.de, у лінку «Програма підготовки менеджерів» та www.managerprogramm.de
У рамках Програми Мінекономрозвитку України разом з GIZ планують у 2015 році проведення конкурсного відбору претендентів на стажування у Німеччині.
Інтерв’ю серед кандидатів на стажування відбудуться:
- м. Львів у період 3-4 березня 2015 року на базі Центру Підтримки Бізнесу «НюБізнес», контактна особа – Михайло Павлів, менеджер із зовнішньоекономічної діяльності, тел.: (032) 297-18-55, електронна пошта:
iiif.lviv@gmail.com.
- м. Хмельницький у період 16-20 березня 2015 року (місце проведення конкурсного відбору уточнюється), контактна особа – Марина Миколаївна Дзендзель, заступник начальника відділу цінового регулювання, торгівлі, ринків товарів та послуг Департаменту економічного розвитку і торгівлі Хмельницької обласної державної адміністрації, тел.: (0382) 65-41-86.
- у м. Одеса у період 23-27 березня 2015 року (місце проведення конкурсного відбору уточнюється), контактна особа – Тетяна Славова, відповідальний менеджер, тел.: (048) 79-63-33, електронна пошта: germany-giz@lab-consult.com.
- у м. Київ у квітні 2015 року на базі GIZ за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 44, оф. 5 (дата уточнюється та буде повідомлена додатково).
Інтерв’ю проводяться GIZ разом з партнером, Міністерством економічного розвитку та торгівлі України та партнерами у зазначених регіонах.
У разі зацікавленості, просимо повідомити про готовність взяти участь у згаданому вище заході управління економіки районної державної адміністрації за телефоном 2-10-18.