Бліц-навчання по електронній системі закупівель Прозоро

21.12.2016 року Ківерцівська районна служба зайнятості з метою підвищення поінформованості роботодавців району провела бліц-навчання по електронній системі закупівель Прозоро, адже ця система відкриває нові можливості для бізнесу і такий проект має повернути довіру бізнесменів до держави та стимулювати їх до участі в державних тендерах.

Метою заходубуло ширше ознайомитипредставників підприємств як зареєструватися в електронній системі та брати участь в електронних аукціонах, а також на що звертати увагу для укладення прибуткових контрактів.

Провідний юрисконсульт Ківерцівського РЦЗ Андрій Медвідь нагадав присутнім щодо норм Закону України «Про публічні закупівлі».

До участі в навчанні був запрошений представник відділу освіти Ківерцівської РДА -юрисконсульт Наталія Сурмик, яка є практиком в даномунапрямку та розповіла про практичну сторону даного навчання в системі Прозоро.

З навчанні взяли участь 9 роботодавців районну, які були активними та зазначали про те, що таке бліц-навчання є актуальним на часі.

На фото: під час бліц-навчання