Благодійність та щодення праця!

18 грудня на передодні Дня святого Миколая колектив Ківерцівського районного центру зайнятості відвідав особливих дітей у Крупівському навчально-реабілітаційному центрі відокремленого дошкільного відділення «Сонечко» міста Ківерець. Такі зустрічі є традицією колективу Ківерцівського районного центру зайнятості тому, що свято Святого Миколая символізує втілення дитячих мрій та віру у диво.

Фахівці центру зайнятості привітали малечу, поспілкувались з Миколкою Луцюком, якому поки, що не знайшлася сім’я для всиновлення. Ці дітки люблять спілкування, вони впевнені, що дорослі все зроблять для того, аби дитинство у кожного маленького громадянина було наповненим щастям і добром. Звісно, і солодощі, і іграшки припали до душі малечі!

В цей же день, фахівці районного центру зайнятості радо та гостинно прийняли у себе Гапонюка Дмитра – дитину сироту, яким опікується районний центр зайнятості. Дмитра ознайомили з послугами служби зайнятості, оскільки не за горами його повноліття. Провели тестування професійної спрямованості. В результаті тестування виявлені високі якості до підприємницької діяльності. Рівень технічного мислення – високий, адже хлопець майже визначився з професією, хоче стати інженером з комп’ютерних систем та мереж або машиністом тепловоза.

Колектив Ківерцівського районного центру зайнятості привітав Дмитра з наступаючим святом Святого Миколая та вручив подарунки, які пригодяться в навчанні та побажали здобути професію про яку мріє.

  

Андрій МЕДВІДЬ, провідний юрисконсульт Ківерцівського РЦЗ