Активні форми співпраці.

На Ківерцівщині з 2014 року функціонує спеціалізоване рибне господарство ТЗОВ "Цумань-Риба", директором якого є Попик Людмила Прокопівна. Підприємство займається вирощуванням робо - посадкового матеріалу для власних потреб та вирощуванням товарної риби під реалізацію. Нині ТЗОВ "Цумань-Риба" успішно працює і забезпечую краян не тільки рибою, а ще легальною роботою та гідною заробітною платою.

У зв'язку із збільшенням об'ємів виробництва, потужностей та створення нової матеріально-технічної бази на підприємстві виникло питання у виконанні певного обсягу робіт, що передбачає залучення додаткової, тимчасової робочої сили. З цього приводу директор товариства Людмила Попик звернусь до Ківерцівської районної філії ВОЦЗ.

         Під час бесіди з Людмилою Попик фахівець служби зайнятості Тетяна Красівова акцентувала увагу на сучасних технологіях, які використовує служба зайнятості у своїй роботі - впровадження сервісу електронної реєстрації безробітних, запровадження відеорезюме для тих, хто шукає роботу, скайп-співбесіди з роботодавцями, та створення електронного кабінету роботодавця, що дозволить співпрацювати з службою зайнятості на відстані.

В результаті було домовлено, що роботодавець в квітні цього року подасть до служби зайнятості заявку на виконання робіт тимчасового характеру для 5 безробітних громадян.

 

Провідний фахівець з питань зайнятості      Т. Красівова